reprezentacja polski

Autor: AKPA

wynik meczu

WYNIK meczu Polska - Austria na żywo Euro 2024. Już wiadomo jak zakończyło się spotkanie 21.06.2024

2024-06-21 19:57

Euro 2024 trwa w najlepsze, a reprezentacja Polski ma za sobą mecz z Holandią i Austrią. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla przeciwników, a jak biało-czerwoni spisali się na murawie w Berlinie? Wynik meczu Polska - Austria jest już znany.

Wynik meczu Polska - Austria ciekawi wiele osób. Jak zakończyło się spotkanie biało-czerwonych w piątek 21.06.2024? Za nami dwa mecze na Euro 2024. W pierwszym spotkaniu podopieczni Michała Probierza zmierzyli się z Holandią i mimo iż już w 16 minucie zdobyliśmy bramkę (Adam Buksa), to niestety mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla naszych rywali. Mimo porażki kibice są dumni z Reprezentacji Polski, ponieważ na murawie pokazali prawdziwą klasę i walkę o honor. W piątek 21 czerwca w Berlinie został rozegrany się mecz Polska - Austria. Jak zakończyło się to spotkanie? Wygrana Polski oznaczałaby, że na 70 procent awansujemy do fazy pucharowej z trzeciego miejsca, natomiast przegrana znacznie oddaliłaby nasze szanse, a awans byłby już nierealny. Znamy wynik meczu Polska - Austria

Klara Lewandowska już mówi po niemiecku!

Polska - Austria: WYNIK meczu 21.06.2024

Kto wygrał mecz Polska - Austria? Jaki jest wynik spotkania, które odbyło się 21 czerwca w Berlinie? Wszystko jest już jasne. Biało-czerwoni przegrali z Austrią 1:3. Bramkę dla Reprezentacji Polski zdobył Krzysztof Piątek w 30 minucie, natomiast dla Austrii Trauner (9 min), Baumgartner (66 min), Arnautovic (78 min).