jego serce jest zajęte

Wspiera go na boisku i jest największą fanką. Oto piękna partnerka Tomasza Fornala

2024-07-02 9:47

Biało-czerwoni zdobyli brąz i tym samym stanęli na podium siatkarskiej Ligi Narodów. Siatkarze otrzymali ogromne wsparcie od widzów, ale przede wszystkim od ukochanych prosto z trybun. Na ostatnim meczu obecna była między innymi piękna partnerka Tomasza Fornala. Od blondynki ciężko oderwać wzrok!

Tomasz Fornal jest polskim siatkarzem grającym w Reprezentacji Polski na pozycji przyjmującego. Jego miłość do tego sportu narodziła się gdy był dzieckiem. Karierę rozpoczynał w UKS-ie 22, działającym przy Szkole Podstawowej nr 155 w Krakowie. Później był zawodnikiem Hutnik Dobry Wynik. Następnie stał się częścią PGE Skry Bełchatów, z którą zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, a w latach 2013-2016 był wypożyczonym zawodnikiem drużyny Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Jeśli chodzi o karierę seniorską, Tomasz Fornal w latach 2016-2019 był zawodnikiem Cerrad Czarni Radom, a od 2019 roku grał w Jastrzębskim Węglu. Tomasz Fornal ma na swoim koncie wiele sukcesów w tym nagrody indywidualne za najlepszego zawodnika.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Robert Lewandowski odpoczywa po Euro 2024. Rodzinne kadry rozczuliły fanów

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem

Partnerka Tomasza Fornala

Wiele kobiet wzdycha do Tomasza Fornala, jednak jego serce jest zajęte. Siatkarz od sierpnia 2023 roku jest związany z influencerką Sylwią Gaczorek, która jest też właścicielką salonów fryzjerskich. Gaczorek jest o 8 lat starsza od swojego partnera, jednak widać że różnica wieku pomiędzy nimi od razu się zaciera. W naszej galerii poniżej znajdziecie zdjęcia partnerki Tomasza Fornala. Sylwia Gaczorek wspiera swojego ukochanego z trybun i zawsze po meczu rzuca mu się w ramiona!