Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA

Euro 2024

Polska - Austria typy internautów. Kto wygra mecz 21 czerwca? Jaki będzie wynik?

2024-06-21 8:35

Przed Reprezentacją Polski drugi mecz na Euro 2024. Już w piątek odbędzie się spotkanie Biało-Czerwonych z Austrią (początek meczu o godzinie 18:00). Kto wygra starcie na murawie w Berlinie? Jakie są typu bukmacherów? Jedno jest pewne - obie kadry będą chciały za wszelką cenę wygrać piątkowe spotkanie!

Kto wygra mecz Polska - Austria? Euro 2024 trwa w najlepsze, a reprezentacje różnych krajów dzielnie walczą na boisku. Każdy gol ma tu ogromne znaczenie, dlatego spotkania są bardzo emocjonujące. W niedzielę 16 czerwca podopieczni Michała Probierza rozpoczęli walkę na murawie, a ich pierwszym przeciwnikiem była Holandia. Choć byliśmy blisko od remisu, to tym razem jednak się nie udało. Reprezentacja Polski zakończyła pierwszy mecz z wynikiem 1:2. Bramkę dla Biało-Czerwonych w 16 minucie zdobył Adam Buksa, który celnie główkował po rzucie rożnym Piotra Zielińskiego. Niestety pierwszego gola strzelił nam w 29 minucie Cody Gakpo, a drugą bramkę dla Holandii w 83 minucie zdobył Wout Weghorst. Przed nami mecz Polska - Austria. Kto tym razem wygra starcie?

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda syn Wojciecha Szczęsnego. Liam będzie piłkarzem jak tata?

ROBERT LEWANDOWSKI O DRAMACIE MILIKA. GWIAZDOR NIE JEDZIE NA EURO | Euro Express

Polska - Austria: TYPY

Kursy i typy bukmacherskie jeśli chodzi o mecz Polska - Austria, budzą zainteresowanie fanów piłki nożnej. Zdaniem analityków większe szanse na wygranie tego spotkania ma Austria, a kursy na tę drużynę wahają się w okolicach 1.95 do 2.05. W związku z tym kurs na Polskę jest wyższy i wynosi około 3.85 do nawet 4.20. Wszystko jednak może się zmienić podczas spotkania w Berlinie, ponieważ tegoroczne Euro jest naprawdę zaskakujące i na boiskach zdarzają się rzeczy niemożliwe! Jeśli więc podopieczni Michała Probierza i piłkarze Ralfa Rangnicma myślą o wyjściu z grupy D na Euro 2024, to w tym spotkaniu zagrają o pełną pulę, bo jak dobrze wiemy remis nikogo nie będzie satysfakcjonował.

ZOBACZ TAKŻE: Nicola Zalewski to prawdziwy przystojniak! Na tych zdjęciach wygląda jak rasowy model

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Austria?