Znamy cenę!

Tyle kosztował garnitur Michała Probierza. Selekcjoner Polski wybrał stylizację od polskiej marki

2024-06-18 10:14

Trwa wielkie piłkarskie święto. Na boiskach w Niemczech rozgrywane są mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy. Pierwszy występ w turnieju mają za sobą także podopieczni Michała Probierza. Nasza reprezentacja przegrała starcie z Holandią 1-2, a w internecie równie dużo uwagi, jak samej grze Polaków poświęca się stylizacji naszego selekcjonera. Sprawdźcie, ile kosztuje jego garnitur i gdzie możecie go kupić.

EURO 2024 trwa w najlepsze. Nie od dziś wiadomo, że turniej to doskonała okazja do zaprezentowania swoich stylizacji. Reporterzy chętnie fotografują żony i partnerki popularnych piłkarzy, a ich modowe stylizacje często stają się inspiracją dla innych. Pomysłowością w zakładanych strojach wykazują się również piłkarscy kibice. Po ostatnim meczu Biało-Czerwonych media, nie tylko w Polsce, rozpisują się o trenerze naszej reprezentacji - Michale Probierzu. Nie chodzi tylko o jego umiejętności taktyczne, ale również o strój, w którym zaprezentował się podczas meczu Polska-Holandia.

Michał Probierz dla Super Expressu: na EURO2024 będzie dobrze

Ile kosztuje garnitur Michała Probierza?

Michał Probierz, choć podczas treningów i konferencji prasowych zakłada strój sportowy w barwach reprezentacji i logo sponsorów, to podczas meczów zdecydowanie stawia na elegancję. Podczas ostatnich spotkań naszej drużyny widzieliśmy go w dobrze skrojonych garniturach. Jednak jego karmelowy garnitur i kamizelka w kratę skradły show podczas spotkania, które nasi piłkarz rozegrali 16 czerwca. Selekcjoner naszej kadry przykuł uwagę także zagranicznych mediów, które zgodnie twierdzą, że na boisku prezentował się, jak prawdziwy dżentelmen. Okazuje się, że każdy mężczyzna może wyglądać, jak Michał Probierz! Jego stylizacja pochodzi bowiem z kolekcji znanej polskiej marki z Podkarpacia. Mowa o firmie Lancerto, która swoją siedzibę ma w Łańcucie.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że podjęliśmy współpracę z PZPN oraz selekcjonerem reprezentacji Polski, Michałem Probierzem, przy tworzeniu pierwszej oficjalnej kolekcji dla trenera narodowej drużyny piłkarskiej. Kolekcja ta obejmuje eleganckie garnitury, kamizelki, obuwie i stylowe dodatki - możemy przeczytać na stronie firmy.

Wiadomo ile kosztował strój Michała Probierza. Za wełniany garnitur w karmelowym odcieniu należy zapłacić 2999,90 zł, natomiast za kamizelkę i koszulę 399,90 zł, granatowy krawat to cena 79,90 zł, a brązowe skórzane buty to wydatek rzędu 499,90 zł, a pasek to koszt rzędu 149,90 zł. Najtańsze są skarpety, których koszt na stronie producenta to 29,90 zł. Zatem koszt stylizacji selekcjonera Polski z meczu z Holandią to około 4200 złotych.

Źródło: Tyle kosztował garnitur Michała Probierza. Selekcjoner Polski wybrał stylizację od polskiej marki