Robert Lewandowski

Autor: AKPA

euro 2024

Godzina meczu Polska - Francja. O której grają biało-czerwoni na Euro 2024 we wtorek 25 czerwca?

2024-06-25 11:05

Euro 2024 trwa w najlepsze, a polscy kibice czują niedosyt. Wszystko kończy się tak, jak można było się spodziewać, jednak po pierwszym meczu biało-czerwonych była jeszcze nadzieja. Wiadomo już, że Reprezentacja Polski po dwóch porażkach w grupie D nie ma już szans na awans do 1/8 finału Euro 2024. Przed nami ostatni mecz. Sprawdź o której godzinie jest spotkanie Polska - Francja.

Godzina meczu Polska - Francja poszukiwana jest przez wiele osób. O której jest mecz we wtorek 25 czerwca? Euro 2024 trwa w najlepsze, a Polscy kibice z wielką nadzieją i entuzjazmem śledzili rozgrywki swojej reprezentacji. Niestety po przegranym meczu z Austrią, który miał miejsce w piątek 21 czerwca w Berlinie, szanse na wyjście z grupy naszej drużyny mocno zmalały. Biało-czerwoni przegrali z Austrią 1:3, a bramkę dla Reprezentacji Polski zdobył Krzysztof Piątek w 30 minucie. Niestety kolejne minuty spotkania nie były tak radosne dla piłkarzy, jak i widzów. Pierwszą bramkę dla Austrii zdobył Trauner w 9 min, drugą Baumgartner w 66 min i trzecią w 78 min Arnautovic. Ostatni mecz w fazie grupowej biało-czerwonych już we wtorek 25 czerwca.

Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo! Oto Polskie WAGs

Polska - Francja godzina meczu 25.06.2024

Kiedy mecz Polska - Francja? Reprezentacja Polski po dwóch porażkach w grupie D nie ma już szans na awans do 1/8 finału Euro 2024. Oznacza to, że nie będzie już powtórki z Euro 2016, wtedy gdy po raz jedyny dotychczas biało-czerwoni przebrnęli fazę grupową mistrzostw Europy. Mecz Polska - Francja odbędzie się we wtorek 25 czerwca o godzinie 18:00 w Dortmundzie. Będzie to spotkanie jedynie o "honor" gdyż zmierzymy się z wicemistrzami świata, z którymi przegraliśmy w 1/8 finału mundialu w Katarze 1:3. Być może na boisku nie pojawi się największa gwiazda Kylian Mbappe, gdyż nabawił się kontuzji i selekcjoner Didier Deschamps, oszczędzi mu sił.