Związek popularnych Youtuberow się rozpadł! Tego NIKT się nie spodziewał

i

Autor: Kadr z filmu REZI i AGATA z kanału Rezigiusz Związek popularnych Youtuberow się rozpadł! Tego NIKT się nie spodziewał

Związek popularnych youtuberów się rozpadł! Tego NIKT się nie spodziewał

2021-08-16 11:29

Niepokojące wieści pojawiły się ostatnio w sieci. Okazuje się, że związek popularnych youtuberów rozpadł się. Nic nie zapowiadało, żeby akurat oni ze sobą zerwali. O co chodzi? Dlaczego tak się stało?

Gwiazdy YouTube nie mają w życiu łatwo. Bardzo często ich związki są publiczne i nawzajem w mediach społecznościowych promują swoich partnerów. Okazuje się, że nie zawsze tego typu rozstania są w zgodzie i bardzo często w serwisach typu Instagram czy YouTube następuje ostra wymiana zdań nie tylko między fanami, ale również gwiazdami młodego pokolenia. Okazuje się jednak, że tym razem zerwanie odbyło się w zgodzie i pokoju. O kogo chodzi? Która para nie jest już razem? Tego rozpadu nikt się nie spodziewał!

Maneskin w The Voice of Poland?! Tego chcą ich fani!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Związek popularnych Youtuberów się rozpadł!

Praca nad związkiem w momencie, kiedy cały świat internetu patrzy na Was nie jest prosta. W każdych relacjach zdarzają się kłótnie i momenty odpoczynku od drugiej osoby. Niekiedy dłuższa przerwa powoduje, że partnerzy zatęsknią za sobą i nie decydują się na rozstanie. Jednak tym razem tak nie będzie. Popularni youtuberzy postanowili zakończyć wspólną drogę życiową. Mowa tutaj o Rezigiuszu i Agacie, którzy przez kilka ostatnich lat byli w szczęśliwym związku.

Daria Zawiałow straciła głos. Wyznanie gwiazdy załamało jej fanów

- Nasze ścieżki zaczęły się rozchodzić, dlatego podjęliśmy taką decyzję - tak skomentował rozpad związku Rezigiusz na swoim kanale YouTube. Fani Agaty i Reziego wspierają ich i zastanawiają się, czy jeszcze do siebie wrócą, w końcu tworzyli tak piękną parę.

Źródło: Związek popularnych youtuberów się rozpadł! Tego NIKT się nie spodziewał