Friz - Karol Wiśniewski

i

Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Zarobki Friza podliczone przez innego Youtubera! TYLE kasy mógł zgarnąć twórca Ekipy

2022-02-07 16:54

Friz to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego internetu. Ma na koncie wiele sukcesów w mediach społecznościowych i nie tylko. Przez wielu uważany jest za jedną z najbardziej wpływowych osób w Polsce. Wszystko to też przywołuje na myśl jedno pytanie: ile zarabia? Postanowił to sprawdzić mało znany YouTuber.

Karol Wiśniewski, bo tak naprawdę nazywa się Friz, odnosi w polskim internecie ogromne sukcesy. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Friz musi na to ciężko pracować tworząc ogromną ilość contentu. Jest to jednak bardzo opłacalne. Nie jest żadną tajemnicą, że Wiśniewski zarabia ogromne pieniądze. Wiele osób chciałoby jednak wiedzieć, ile dokładnie. Takie pytanie zadawał sobie też inny polski YouTuber. Mowa o Kamilu Szyłkiewiczu. Postanowił sprawdzić, ile Friz mógł zarobić w 2021 roku. Przed obliczeniami przyjął, że influencer zostawia sobie 100% dochodów ze swojego kanału oraz 10-15% z kanału Ekipy. Pamiętał także o sieci partnerskiej (35%), współpracach reklamowych na około 100-150 tys. złotych, a także wydatkach na podróże czy sprzęt. Ile według niego zarabia Friz?

Friz i Ekipa znikną z YouTube? Zapowiedział przerwę. O co chodzi?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Ile Friz zarobił w 2021 roku?

Wynikami swoich obliczeń Kamil Szyłkiewicz postanowił podzielić się na swoim kanale na YouTube. Z jego badań wynika, że w 2021 roku Karol Wiśniewski mógł zarobić 3,7 miliony lub 5,15 milionów złotych. Oba warianty Kamil dokładnie wyjaśnia na nagraniu, które można zobaczyć poniżej:

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?
Źródło: Zarobki Friza podliczone przez innego Youtubera! TYLE kasy mógł zgarnąć twórca Ekipy