Śpiewająca zakonnica The Voice

i

Autor: screen z YouTube/Best of The Voice

HITY INTERNETU

Śpiewająca zakonnica z The Voice z milionami na koncie. Jej występ przeszedł do historii

2024-02-01 15:39

Program The Voice cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jedną z uczestniczek była zakonnica, która na scenie dała czadu! Okazuje się, że po latach od jej udziału w muzycznym show, zgromadziła miliony i... zrzuciła habit. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda słynna zakonnica z The Voice i co dziś robi.

Zakonnica z The Voice cały czas robi furorę w internecie! Programy typu talent-show są niesamowicie popularne nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą. To właśnie tam wiele z nich powstało i rozniosły się po całym świecie. Jednym z takich programów jest format The Voice, który w Polsce możemy oglądać aż w trzech odsłonach - The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior. Okazuje się, że format dla dorosłych emitują także Włochy i to właśnie tam w 2014 roku w Przesłuchaniach w Ciemno wzięła udział zakonnica Cristina Scuccia z Sycylii. Kobieta w czarnym habicie skradła serca widzów The Voice of Italy i doszła do finału, który również wygrała. Dziś po wielu latach od premiery programu, występy zakonnicy na YouTube zgromadziły ponad 100 milionów wyświetleń!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Zakonnica z The Voice Italy teraz

Jak dziś wygląda zakonnica z The Voice? Okazuje się, że Siostra Cristina, która wygrała drugą edycję programu w 2022 roku ogłosiła, że odchodzi z zakonu i chce zmienić swoje życie. W jednym z wywiadów kobieta zdradziła, że decyzję podejmowała w obecności psychologa i zrobiła to dlatego, że chciała poświęcić się muzyce. Dziś Cristina Scuccia ma 34 lata i na Instagramie obserwuje ją ponad 161 tysięcy osób. Kobieta nie dość, że jest aktywna w mediach społecznościowych, to jeszcze cały czas jest aktywna muzycznie.

Warto również wiedzieć, że Cristina Scuccina pod koniec lipca 2016 roku była w Polsce i zaśpiewała dla zgromadzonych pielgrzymów na Placu Szczepańskim w Krakowie. Jej występ miał miejsce w ramach festiwalu Halleluya odbywającego się podczas Światowych Dni Młodzieży. W naszej galerii możecie zobaczyć jak dziś wygląda słynna zakonnica z The Voice Italy. Nam opadły szczęki!