GWIAZDY

Roksana Węgiel wskoczyła w suknię ślubną. Uwagę przykuwa głęboki dekolt

2023-07-28 10:03

Roksana Węgiel wybrała się na premierę filmu "Mavka i strażnicy lasu", w którym użycza swojego głosu tytułowej bohaterce. U jej boku pojawił się jej narzeczony Kevin Mglej, a Roxie na tę okazję wybrała zjawiskową suknię, przypominającą suknię panny młodej. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia, która nie ma czasu na nudę. Co chwilę koncertuje, wydaje nowości, nagrywa teledyski, a także dowiedzieliśmy się, że jakiś czas temu pracowała nad... filmem! Roxie Węgiel użyczyła swojego głosu tytułowej bohaterce w animowanej ekranizacji "Mavka i strażnicy lasu", który miał swoją premierę 27 lipca 2023 roku w Złotych Tarasach w Warszawie. To właśnie tam na czerwonym dywanie pojawiła się 18-letnia gwiazda, a u jej boku można było dostrzec Kevina Mgleja. Przypomnijmy, że artystka od jakiegoś czasu zaręczona jest z mężczyzną, który jest od niej o osiem lat starszy. Różnica wieku nie przeszkadza im jednak w miłości, a Roxie wielokrotnie powtarzała, że jej rodziców również dzieli różnica wieku, a są ze sobą od lat bardzo szczęśliwi.

ZOBACZ TAKŻE: Mata udziela ślubu w niecodziennym przebraniu. Ralph Kaminski był jego inspiracją?

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w sukni ślubnej

Rusałka? Panna młoda? A może księżniczka? Tak można opisać Roksanę Węgiel, która na premierę filmu "Mavka i strażnicy lasu" ubrała długą sukienkę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że strój artystki wyglądał jak skromna suknia ślubna z elementami koronki. Do tego 18-latka postawiła na delikatny makijaż i pofalowane włosy. W naszej galerii, która znajduje się na górze tego artykułu możecie zobaczyć zdjęcia z premiery animowanego filmu. Na zdjęciach jest nie tylko Roxie Węgiel, ale także jej ukochany.