Z kim spotykała się Zendaya? Tom Holland na bardzo krótkiej liście chłopaków!

2021-12-19 22:00

Tom Holland i Zendaya to od niedawna jedna z najgorętszych par Hollywood. Związek rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem mogą być choćby ostatnie słowa brytyjskiego aktora o planach założenia rodziny. Co na to Zendaya? Oficjalnie gwiazda nie skomentowała jeszcze słów swojego chłopaka, ale przeglądając historię jej damsko-męskich relacji możemy powiedzieć jedno: Zendaya nieczęsto zmienia chłopaków! Lista jej byłych jest zaskakująco krótka!

To z pewnością jedna z rzeczy, która mocno wyróżnia dziewczynę Toma Hollanda na tle innych amerykańskich gwiazd. Podczas, gdy rówieśniczki Zendayi z branży mają już imponującą historię związków, ona sama może pochwalić się zaledwie dwiema lub trzema poważnymi relacjami!

Z kim Zendaya umawiała się wcześniej? Zobaczcie, kogo znajdziemy na liście jej byłych chłopaków.

Zendaya i jej byli chłopacy. Z kim umawiała się gwiazda?

Sądząc po tym, jak bardzo zajęta jest w ostatnim czasie Zendaya, można zadać pytanie, jak przy tylu przeróżnych projektach aktorka w ogóle znajduje czas na randkowanie. Zendaya to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Wystarczy wspomnieć choćby ostatnie projekty z jej udziałem, jak choćby Diuna, Spider-Man czy Space-Jam. 

Mimo wypełnionego po brzegi harmonogramu Zendaya jakoś dała radę rozkochać w sobie filmowego partnera, Toma Hollanda. I to do tego stopnia, że ten zaczął rozważać porzucenie aktorstwa na rzecz założenia rodziny!

Czy Zendaya jest na to gotowa? Aktorka dotąd nie skomentowała słów swojego chłopaka. Ale sądząc po historii jej związków, jest raczej stała w uczuciach, więc Tom Holland chyba ma spore szanse zrealizować z nią swój życiowy plan. 

Pierwszym oficjalnym chłopakiem Zendayi był Trevor Jackson. W 2013 roku ówczesna gwiazda Disneya występowała w teledysku Trevora ""Like We Grown". Na planie zaiskrzyło. Zendaya co prawda długo utrzymywała, że są z Trevorem jedynie dobrymi przyjaciółmi, ale w późniejszym wywiadzie dla Vogue przyznała, że miała w tamtych latach "sekretnego chłopaka". Związek trwał aż 4 lata!

Sonda
Co myślisz o tej aktorce?

Po Trevorze przyszedł czas na związek z zawodnikiem NFL, Odellem Beckhamem Jr. Para poszła nawet razem na afterparty Grammy. Zendaya nigdy nie przyznała się jednak do związku ze sportowcem.

Ostatnim mężczyzną na bardzo krótkiej liście chłopaków aktorki jest Jacob Elordi, który jeszcze do niedawna umawiał się z Kaią Gerber czyli córką Cindy Crawford. Zendaya i Jacob grali razem w serialu "Euforia". Później byli widziani podczas wakacji w Grecji. 

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Źródło: Z kim spotykała się Zendaya? Tom Holland na bardzo krótkiej liście chłopaków!