Wiktoria Kresa

i

Autor: Youtube.com/Wiktoria Kresa

Youtuberka zaśpiewała piosenkę Sobla i Sanah. Internauci zachwyceni: "to jest cudo!"

2021-10-25 15:43

Sobel i Sanah to akutalnie jedni z najchętniej słuchanych polskich artystów. Nikt nie spodziewał się, że raper i gwiazda alternatywnego popu mogą połączyć siły w jednej piosence, a jednak tak się stało! Utwór "Cześć, jak się masz?" już stał się hitem. Jedna z Youtuberek postanowiła nagrać jego własną wersję. Internauci są zachwyceni!

Youtuberka zaśpiewała piosenkę Sobla i Sanah. Internauci zachwyceni: "to jest cudo!". Sobel i Sanah szybko znaleźli się na szczytach list przebojów oraz wszelkich notowań muzycznych. Piosenka "Cześć, jak się masz?" stała się hitem zaraz po premierze. Nic dziwnego, ponieważ oboje są jednymi z najchętniej słuchanych polskich artystów 2021 roku. Dodatkowo to bardzo niespodziewany duet. Sukces kawałka nie wynika jednak tylko z popularności wykonawców. To po prostu dobry numer! Zauważyła to jedna z YouTuberek, która na swój kanał postanowiła dodać nagranie, na którym śpiewa swoją wersję piosenki. Ta wokalistka to Wiktoria Kresa, która covery dodaje już od 4 lat. Jej wykonanie "Cześć, jak się masz?" bardzo przypadło do gustu internautom.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Cover piosenki Cześć, jak się masz?

Wiktoria Kresa to młoda wokalistka, która już od kilku lat pokazuje swoje umiejętności na YouTube. Teraz wybrała piosenkę Sobla i Sanah i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Komentarze nie pozostawiają wątpliwości, że wykonanie się spodobało. "To jest cudo !!! Najlepszy cover Sanah jaki słyszałem", "Cudny wykon! Rozwijaj się bo fantastycznie ci idzie!", "Jejku jakie to piękne, jesteś niesamowita" - to tylko niektóre komentarze, które można przeczytać pod nagraniem. Posłuchajcie coveru niżej i weźcie udział w ankiecie.

Sonda
Podoba ci się Cześć, jak się masz? w wykonaniu Wiktorii Kresy?
Źródło: Youtuberka zaśpiewała piosenkę Sobla i Sanah. Internauci zachwyceni: "to jest cudo!"