YouTube na smartfona i tablet. Co się zmieni i jak będzie wyglądać?

i

Autor: canva.com YouTube na smartfona i tablet. Co się zmieni i jak będzie wyglądać?

YouTube na smartfona i tablet. Co się zmieni i jak będzie wyglądać?

2022-02-03 13:42

Google postanowiło zmienić aplikację YouTube na smartfonach i tabletach. Użytkownicy otrzymają całkowicie nowy interfejs. Jak informują autorzy zmian, ma być współcześniej, wygodniej i lepiej. Co się zmieni w YouTube? Sprawdziliśmy to dla Was.

YouTube to serwis internetowy, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, nadawanie na żywo, ocenianie i komentowanie filmów. Powstał w 2005 roku i zdobył od razu ogromną popularność. Najpopularniejszym filmem jest Baby Shark Dance - jako pierwszy przekroczył próg 10 miliardów wyświetleń. YouTube postanowił ułatwić życie użytkownikom, którzy korzystają z serwisu na smartfonach i tabletach. Dostęp do większości opcji ma być teraz łatwiejszy.

Alan Kwieciński - wiek, wzrost, Warsaw Shore, MMA, Fame MMA, osiągnięcia, Instagram

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

YouTube na smartfona i tablet - co się zmieni?

W nowej aktualizacji YouTube użytkownicy dostaną łatwiejszy dostęp do interakcji i korzystania z elementów, do których Youtuberzy często zachęcają. Chodzi o subskrybowanie czy dawanie łapek w górę. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymamy również możliwość sprawdzenia komentarzy bez konieczności minimalizowania. To wszystko będzie dostępne w opcji pełnego ekranu

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Jeżeli jesteście fanami polecanych filmów, to dzięki nowej aktualizacji będą one mniej eksponowane. Znajdziemy je w prawym dolnym rogu.

Ekipa - Sezon 3. Ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach?

Pytanie 1 z 10
Utwór 3KIPA został wydany
Źródło: YouTube na smartfona i tablet. Co się zmieni i jak będzie wyglądać?