GWIAZDY

Wszystkie kolory włosów Michała Wiśniewskiego. W których wyglądał najlepiej?

2024-07-12 8:22

Michał Wiśniewski to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej, który kojarzy się wszystkim z czerwonymi włosami. Nie od dziś wiadomo, że eksperymentował o fryzjera wiele razy, stawiając nawet na zieleń, róż, a nawet blond. To jednak nie koniec jego zabawy z farbowaniem włosów. Zobaczcie sami, jakie fryzury królowały na jego głowie przez ponad 25 lat kariery.

Michał Wiśniewski jest żyjącą legendą polskiej sceny muzycznej. Od lat zaskakuje i jest na językach wielu osób. Wszystko przez jego karierę w zespole Ich Troje, która trwa już ponad 25 lat. Nie da się ukryć, że artysta kocha blask fleszy, występy przed widownią i bycie w centrum zainteresowania. Często na językach ludzi i mediów są jego zarobki, które okazuje się, że są kolosalne, a także życie prywatne. Michał Wiśniewski w swoim "dorobku" ma aż 5 żon. Pierwszą żoną w latach 1996-2001 była Magdą Femme, drugą od 2002 do 2006 roku Mandaryna. trzecią w latach 2006-2011 Anna Świątczak, natomiast czwartą od 30 czerwca 2012 - Dominika Tajner, która rozwiodła się z artystą w 2019 roku. Piątą i obecną żoną od 2020 roku jest Pola Wiśniewska. Owocem jego relacji z Mandaryną jest syn Xavier Michał i córka Fabienne Marta. Ze związku z Anną Świątczak ma dwie córki - Etiennette Anna i Vivienne Vienna, natomiast z Polą doczekał się dwóch synów - Falco Amadeus i Noël Cloé, który przyszedł na świat w 2023 roku.

ESKA2: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Z kim związany był lider Ich Troje?

Wszystkie kolory włosów Michała Wiśniewskiego

Nie tylko kariera i życie prywatne były i nadal są szeroko komentowane w sieci, ale także jego wygląd zewnętrzny. Stylizacje z pazurem, a także... przeróżne kolory włosów! Michał Wiśniewski nie pokazywał się publicznie tylko w czerwonych włosach, ale także w zielonych, różowych, czarnych, a nawet platynowym blondzie. W których wyglądał najlepiej? Oceńcie to sami, oglądając naszą galerię.

ZOBACZ TAKŻE: Rutkowski kupi synowi na komunię SAMOCHÓD! Junior zażyczył sobie konkretny model