Magda Gessler

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Wszyscy mężczyźni Magdy Gessler. Miała nawet romans z Piotrem Adamczykiem!

2024-06-14 12:22

Magda Gessler doczekała się nie tylko sławy i uznania, ale przede wszystkim kochających dzieci, które są owocem jej poprzednich małżeństw. Okazuje się, że słynna restauratorka kilka razy stała na ślubnym kobiercu, a nawet spotykała się ze znanym aktorem Piotrem Adamczykiem. To dopiero ciekawostka!

Życie prywatne osób publicznych zawsze jest na świeczniku. To temat numer jeden w mediach, ale także do rozmów w społeczeństwie. Zawsze niesamowicie interesuje wszystkich sfera uczuciowa, która w przypadku gwiazd jest naprawdę bujna. Nie da się ukryć, że z wieloma mężczyznami spotykała się Edyta Górniak, a Doda miała kilku narzeczonych. Do grona osób, których życie miłosne było naprawdę szalone zalicza się też Michał Wiśniewski, który jak dobrze wiemy miał wiele żon, a także Maryla Rodowicz, jednak w tym przypadku jej życie nie było usłane różami. Okazuje się, że kochliwa była także słynna restauratorka i gospodyni programu TVN "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler, bo o niej mowa ma na swoim koncie dwie przysięgi małżeńskie, a także ślub ekumeniczny. Wiemy kim byli jej ukochani!

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądała Magda Gessler. Dawniej jej fryzura nie była taka bujna

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Wszyscy mężczyźni Magdy Gessler

Z kim spotykała się Magda Gessler? Nie jest tajemnicą, że restauratorka w 1982 roku poślubiła Volkharta Müllera - korespondenta tygodnika "Der Spiegel" z Madrytu. Owocem tego związku jest syn Tadeusz oraz przedwcześnie urodzona córka Anna, która zmarła 2 tygodnie po narodzinach. Tragedia wstrząsnęła restauratorką, dlatego postanowiła wrócić do Polski i tutaj poznała Piotra Gesslera z którym ma córkę Larę. Gessler miała także kilkumiesięczny romans z Mariuszem Diakowskim, z którym w 2001 otworzyła restaurację "Zielnik", a nawet przez trzy miesiące tworzyła nieformalny związek z Piotrem Adamczykiem. Co ciekawe, na początku lat 2000, Gessler wzięła ślub ekumeniczny z Waldemarem Kozerawskim, lekarzem z Toronto.

ZOBACZ TAKŻE: Cena jagodzianki u Magdy Gessler mocno szokuje. Internauci grzmią, a Lara tłumaczy wartość drożdżówki