Andrzejki

i

Autor: East News / LECH GAWUC/REPORTER

Wróżby andrzejkowe 2021 - nietypowe i mało znane

2021-11-29 15:42

Andrzejki 2021 zbliżają się wielkimi krokami! Już na ESKA.pl czekają na was bardzo nietypowe i oryginalne wróżby stworzone specjalnie na tę okazję. Myślicie o takich zabawach, jak przelewanie wosku lub rzucanie skórek z jabłek? Tych propozycji tutaj nie znajdziecie!

Andrzejki 2021 to idealna okazja, aby trochę sobie powróżyć. Z racji, że tegoroczne święto zbliża się wielkimi krokami, już lada moment zapuka do naszych drzwi, przygotowaliśmy dla was listę najbardziej oryginalnych, nietypowych, a co najważniejsze najciekawszych wróżb andrzejkowych, które idealnie nadadzą się na tę okazję. Andrzejki 2021 przypadają na ostatnią niedzielę listopada. W tym roku święta wypadają w nocy z poniedziałku 29 listopada na wtorek 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. Do tradycyjnego wieczoru pełnego wróżb jeszcze trochę czasu, ale to dobrze, ponieważ grunt to odpowiednio się do niego przygotować. Jako, że Andrzejki kojarzą się głównie z przelewanie wosku przez dziurkę od klucza, ustawianie butów jeden za drugim w kierunku drzwi lub obieranie jabłka ze skórki, przygotowaliśmy dla was listę nietypowych wróżb na Andrzejki 2021. Jeśli jesteście ciekawi, jakie propozycje się na niej znajdują, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca.

Sonda
Czy wróżysz w Andrzejki?

Andrzejki 2021 - nietypowe wróżby

  • Słomki miłości - każda osoba otrzymuje słomkę w innym kolorze, następnie wrzuca je do miski z wodą. Osoby, których słomki pękną się jako pierwsze połączy miłość na całe życie.
  • Czerwony liść - znajdź czerwony listek I Przechowuj go wśród swoich rzeczy osobistych. Sprawdzaj, w jakim tempie liść usycha. Jeśli powoli miłość przetrwa długie lata, jeśli szybko miłość równie szybko się skończy.
  • Pływające marzenia - na karteczce każda osoba zapisuje swoje marzenie, następnie wrzuca je do miski wypełnionej wodą. Marzenie, które wypłynie na powierzchnię wody jako pierwsza spełni się
  • Niewidzialne imię - każda osoba za pomocą soku z cytryny pisze na kartce dowolne imię. Następnie kartki są składane i wrzucane do miski. W kolejnym kroku każdy losuje jedną kartkę i za pomocą świeczki odczytuje imię. Wylosowane imię, to imię przyszłej drugiej połówki
Sonda
Wróżysz sobie na Andrzejki?
Jak zapakować prezent na święta
Źródło: Wróżby andrzejkowe 2021 - nietypowe i mało znane