Feliks Matecki

i

Autor: AKPA Feliks Matecki

Wojtuś z M jak miłość ma już 14 lat i wygląda całkiem inaczej. Feliks Matecki to prawdziwy przystojniak!

2022-08-05 12:21

Pamiętacie małego Wojtusia Chodakowskiego z M jak miłość? W rolę uroczego chłopca przez lata wcielał się Feliks Matecki. Młodzieniec zniknął z serialu w 1619 odcinku wraz z Barbarą Kurdej-Szatan, która grała jego serialową "zastępczą" mamę Joasię. Jak dziś wygląda Feliks Matecki? Aktor ma obecnie 14 lat i zmienił się nie do poznania. To prawdziwy przystojniak!

M jak miłość to serial, który gości na antenie Telewizyjnej Dwójki od 2000 roku. Do dziś jego odcinki śledzi na bieżąco spore grono odbiorców i nic nie zapowiada się, żeby było inaczej. Widzowie wciągnęli się w losy rodziny Mostowiaków, ich kolejnych pokoleń i przyjaciół. W 2015 roku do obsady serialu dołączył Feliks Matecki, który miał wtedy 7 lat. Aktor wcielał się w rolę Wojtusia Chodakowskiego - syna Małgosi (Joanny Koroniewskiej), najmłodszej córki Mostowiaków i Tomka Chodakowskiego, który zginął tragicznie. W większości odcinków M jak miłość, Wojtuś grał u boku Barbary Kurdej-Szatan, która wcielała się w Joasię. Kobieta początkowo pracowała jako opiekunka Wojtusia, którą Michał i Małgosia zatrudnili podczas ich pobytu w USA, a następnie zrobił to w Polsce Tomek. Po tragicznej śmierci Tomasza Chodakowskiego, Joasia wciąż opiekowała się Wojtusiem, stając się jego "zastępczą" mamą.

Jesteś fanem "M jak miłość"? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 10
Ile dzieci mieli Barbara i Lucjan Mostowiakowie?

Wojtuś z M jak miłość - jak dziś wygląda?

Feliks Matecki ma na swoim koncie nie tylko rolę w M jak miłość. Aktora można było oglądać w produkcjach takich jak: Dziewczyny ze Lwowa, Adwokat, czy też 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Jak dziś wygląda serialowy Wojtuś z M jak miłość, w którego wcielał się właśnie Feliks Chodakowski? Rola w serialu Telewizyjnej Dwójki, przyniosła mu niesamowitą rozpoznawalność. Widzowie pokochali go nie tylko za aktorską grę, ale przede wszystkim za zwyczajność i błysk w oku. Wojtuś ostatni raz pojawił się w 1619 odcinku i na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle powróci do obsady M jak miłość. Dziś Feliks Matecki jest wysokim nastolatkiem, ma 14 lat i zmienił się nie do poznania! Przekonajcie się sami oglądając jego zdjęcia, które zamieściliśmy poniżej.

Kasia z 13 Posterunku kusiła długimi nogami. Jak dziś wygląda i co robi Aleksandra Woźniak?

WSH IV - Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji