Wojenne dziewczyny

i

Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 6 streszczenie. Nitka załamuje się i wyjeżdża do rodzinnej posiadłości pod Warszawą

2021-10-15 11:58

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2016 roku. Do tej pory produkcja doczekała się aż trzech sezonów, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. 19 września 2021 roku premierę miała czwarta odsłona serialu, która również może się pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Co wydarzy się w 6. odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn? Podrzucamy streszczenie.

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 6 streszczenie. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial „Wojenne dziewczyny" reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Obok nich na ekranie zobaczymy między innymi Danutę Stenkę i Michała Czerneckiego. Co wydarzy się w szóstym odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn, którego emisja już w niedzielę, 24 października 2021 roku?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Wojenne dziewczyny odcinek 45 - streszczenie

Szpital w Hrubieszowie, w którym po wyjeździe Marysi pozostał Andrzej, zostaje splądrowany przez Niemców. Ranny Andrzej dowiaduje się, że od teraz szpital przechodzi w niemieckie ręce a on ma w nim pracować, by ułatwić kontakt z polskimi pacjentami. Po zakończonej tragicznie akcji odbicia Irki, Nitka załamuje się i wyjeżdża ze stolicy do rodzinnej posiadłości pod Warszawą. Kruk i Leokadia wysyłają Ewkę i Marysię na zwiad do Hrubieszowa. Dziewczyny mają ustalić szczegóły dotyczące, coraz częstszych przypadków wywózek dzieci z Zamojszczyzny. 

Sonda
Czy brakuje ci Irki w Wojennych dziewczynach?
Źródło: Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 6 streszczenie. Nitka załamuje się i wyjeżdża do rodzinnej posiadłości pod Warszawą