Wojenne dziewczyny

i

Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 4 streszczenie. Dziewczyny chcą wydostać Irkę. Szantażują Schneidera

2021-10-03 13:00

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Przez te wszystkie lata widzowie mieli okazję obejrzeć aż trzy sezonu produkcji, a 19 września 2021 roku premierę miała również czwarta odsłona hitu. W nowych odcinkach zdecydowanie nie brakuje emocji oraz nagłych zwrotów akcji. Co wydarzy się w 4. odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn? Podrzucamy streszczenie.

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 4 streszczenie. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial „Wojenne dziewczyny" reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Obok nich na ekranie zobaczymy między innymi Danutę Stenkę i Michała Czerneckiego. Co wydarzy się w trzecim odcinku 4. sezonu Wojennych dziewczyn, którego emisja już w niedzielę, 10 października 2021 roku?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Wojenne dziewczyny, odcinek 43 - streszczenie

Irka jest przesłuchiwana na Szucha. Dziewczyny mają pomysł jak mogą ją wydostać. W tej sytuacji nie pomogą już żadne pieniądze, postanawiają skorzystać z kontaktu Sońki i szantażować Schneidera. Nadal mają zdjęcia wykonane podczas porwania oficera, na których mężczyzna narkotyzuje się morfiną. 

Sońka ustawia w swoim mieszkaniu nad teatrem spotkanie Meiera z Ewką i Marysią. Siostrzeniec Schneidera nie chce się zgodzić na warunki dziewczyn. Stawia ultimatum, najpierw negatywy, potem uwolnienie Irki. Nagle do teatru wpada oddział żandarmów i sprawy zaczynają się komplikować. 

Źródło: Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 4 streszczenie. Dziewczyny chcą wydostać Irkę. Szantażują Schneidera