POZNAJCIE GO BLIŻEJ

Wojciech Kwiatkowski - wiek, żona, piosenki, hobby, Senior. Kim jest Wojciech Kwiatkowski?

2024-02-17 20:20

Wojciech Kwiatkowski szybko stał się głównym faworytem do zwycięstwa The Voice Senior 5. W nokautach potwierdził, że ma niezwykły talent i niepotrzebnie tak długo czekał, by pokazać go światu. Kim jest Wojciech Kwiatkowski? Ile ma lat i czy ma żonę? Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Wojciech Kwiatkowski - wiek
  2. Wojciech Kwiatkowski - żona
  3. Wojciech Kwiatkowski - hobby
  4. Wojciech Kwiatkowski - The Voice Senior

Wojciech Kwiatkowski - wiek, żona, piosenki, hobby, Voice Senior. To wszystko interesuje internautów, jeśli chodzi o postać niezwykle utalentowanego uczestnika programu telewizyjnego. Kim jest Wojciech Kwiatkowski? Mówią o nim, że jest człowiekiem renesansu. Jego ścieżka życiowa była bardzo różnorodna. Interesował się ekonomią, prowadził swój sklep, klinikę stomatologiczną, biuro podróży, szwalnię, a nawet był politykiem. Zawsze jednak kochał muzykę śpiewając w domowym zaciszu. W późniejszych latach postanowił przeprowadzić się na wieś i zdecydowanie był to kluczowy moment w jego życiu. Okazało się bowiem, że obok niego mieszka gitarzysta zespołu Maanam, który tchnął pozytywną, muzyczną energię w swojego kolegę. Zainspirował go do powrotu na muzyczną scenę.

Zszokował śpiewając hit Budki Suflera w The Voice Senior. Szczepanik miał łzy w oczach

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Wojciech Kwiatkowski - wiek

Wojciech Kwiatkowski wziął udział w programie The Voice Senior 5 mają 67 lat. Nie miał daleko, bo przyjechał z okolic Warszawy.

Wojciech Kwiatkowski - żona

Czy Wojciech Kwiatkowski ma żonę? Słysząc jego głos na pewno wiele kobiet przed telewizorami mocno się zauroczyło. Za kulisami wspierały go dwie kobiety, jednak nie zostały przedstawione. Uczestnik The Voice Senior nigdy nie ujawnił, czy jego serce jest wolne. 

Wojciech Kwiatkowski - hobby

Wojciech, zafascynowany również teatrem i literaturą, pragnie podzielić się swoimi artystycznymi wizjami na jeszcze większą skalę. W zespole Lockdown Wojciech łączy covery z autorskimi kawałkami, wyrażając swoje wieloletnie pasje. Teraz, stając na scenie „The Voice Senior”, udowadnia, że prawdziwa miłość do muzyki i sztuki może przerodzić się w niezwykłe historie bez względu na wiek czy wcześniejszą ścieżkę życiową.

Wojciech Kwiatkowski - The Voice Senior

Wojciech Kwiatkowski udział w The Voice Senior zaczął doskonale stawiając swoim konkurentom poprzeczkę bardzo wysoko. Wykonał utwór "Far Far Away" odwracając przy tym wszystkie fotele. Ostatecznie postanowił szlifować swoje umiejętności pod okiem Tomasza Szczepanika. W nokautach poszedł o krok dalej. Wykonał legendarny przebój "Jolka, Jolka pamiętasz" z repertuaru Budki Suflera i potwierdził, że będzie walczyć o zwycięstwo. W półfinale zaśpiewał Heaven i bez problemu awansował do wielkiego finału.