Wojciech Cejrowski

i

Autor: AKPA

to pułapka

Wojciech Cejrowski nie żyje? Uważaj na ten komunikat. To pułapka!

2024-07-08 11:46

W dzisiejszych czasach internet jest kopalnią wiedzy, ale także pułapką dla wielu osób. Niestety na stronach internetowych i w aplikacjach, czyha wiele niebezpieczeństw, które mogą nas srogo kosztować. Wyłudzenie danych, zawirusowanie sprzętu, a co najgorsze kradzież pieniędzy z konta bankowego. Teraz przestępcy wykorzystują rzekomą śmierć Wojciecha Cejrowskiego - nie daj się nabrać!

Wojciech Cejrowski nie żyje - taka informacja obiegła internet w ostatnich dniach i wzbudziła zainteresowanie wielu osób. O co chodzi? Czy to prawda? Możecie być spokojni, to tylko fałszywe informacje. Warto jednak wiedzieć, że taki komunikat może być bardzo krzywdzący dla wielu z nas, ponieważ jest pułapka! Internet jest źródłem wielu ciekawostek, wiadomości i sposobem na rozrywkę. Niestety przeglądając strony www lub klikając w nieodpowiednie linki, możemy nadziać się na oszustwa w postaci wyłudzania danych, zawirusowania sprzętu, a co najgorsze włamań na konta bankowe. Podobnie jest w przypadku SMS-ów, w treści których można przeczytać, że należy opłacić kilka groszy za paczkę, a jeśli się tego nie zrobi, ona do nas nie dotrze. Tym razem oszustwo polega na komunikacie o śmierci Wojciecha Cejrowskiego.

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Wojciech Cejrowski nie żyje - TO OSZUSTWO

Użytkownicy Facebooka mogli zaobserwować w ostatnim czasie na swojej tablicy czarno-białe zdjęcie Wojciecha Cejrowskiego, które podpisane było, że podróżnik nie żyje - "Smutny dzień dla Polski: żegnamy Wojciecha Cejrowskiego". Nie był to sam wpis, lecz link do artykułu w serwisie gazeta.pl i Wiryna22 w którym wytłumaczono rzekome przyczyny i całą sytuację. Szybko okazało się, że jest to oszustwo i próba wyłudzenia danych przez internetowych przestępców. W związku z tym należy apelujemy, by uważać na tego typu komunikaty na Facebooku i nie klikać w podejrzane linki, bo może to skończyć się dla nas wyłudzeniem danych, a nawet zniknięciem oszczędności z konta bankowego.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe wieści o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Wokalistka zabrała głos

Wojciech Cejrowski - kim jest?

Wojciech Cejrowski to ceniona i popularna postać w polskim show-biznesie. Podróżnik, dziennikarz, fotograf, stand-uper, autor książek i publikacji prasowych. Urodził się 27 czerwca 1964 roku w Elblągu. Jego rodzicami byli Stanisław Cejrowski, znany animator jazzowy i menedżer muzyczny (m.in. Czesława Niemena i grupy No To Co) oraz Krystyna z domu Cieślak, która z wykształcenia była astronomem. Cejrowski rozpoczął karierę medialną w 1992 roku występami u boku Wojciecha Manna w programie Non Stop Kolor w TVP2. Popularność przyniósł mu nadawany w TVP1 program WC Kwadrans, a także w późniejszych latach program Boso przez świat.

Artyści jednego hitu - dokończ ich piosenki

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Eweliny Flinty "Żałuję": Sprzedaję myśli byle gdzie, a wszystko po to by upewnić się że umiem...
Listen on Spreaker.