Witamina D

i

Autor: Natural Pharmaceuticals

Witamina D na rok za darmo? Sprawdzamy, o co chodzi w akcji Natural Pharmaceuticals

2022-01-19 9:37 Materiał sponsorowany

Według badań, nawet 90% Polaków cierpi na niedobór witaminy D, która wspiera obszary kluczowe dla naszego zdrowia: układ odpornościowy, kości, zęby, mięśnie i inne. Dlatego Natural Pharmaceuticals wznowiło swoją akcję, w której rozdało dotychczas 320 tysięcy sztuk rocznego zapasu norweskiego suplementu diety z witaminą D, VitaSolaris D3, za darmo. Jak możesz go zdobyć?

Nasz organizm potrafi pozyskiwać witaminę D na dwa sposoby: wytwarzając ją w skórze, pod wpływem promieni słonecznych, lub z pożywienia. Polacy nie mają więc lekko. Okres jesienno-zimowy w naszym kraju oferuje nam niewiele słońca i niskie temperatury, z drugiej strony - jemy zdecydowanie za mało tłustych ryb, które są najbogatszym źródłem witaminy D. 

Skąd czerpać witaminę D i jak dużo należy jej spożywać? 

By dostarczyć wystarczająco dużo witaminy D do organizmu, powinniśmy jeść ok. 100 g węgorza, 200 g łososia lub 20 żółtek jaj dziennie. Spożywanie odpowiedniej ilości tej witaminy jest więc możliwe, ale ceny ryb zniechęcają. Dwudziestce jaj nie podoła natomiast żaden żołądek.

A dlaczego aż 20? Już tłumaczymy: jedno jajko zawiera ok. 37 j.m. (jednostek międzynarodowych) witaminy D, tymczasem większość z nas powinna spożywać od 800 j.m. do nawet 2 000 j.m. dziennie. Jej zalecana ilość może być jeszcze wyższa dla seniorów i osób z nadwagą. 

VitaSolaris D3 na tle innych suplementów z witaminą D 

W sklepach znajdziemy mnóstwo suplementów z witaminą D. Co więc wyróżnia VitaSolaris D3 od Natural Pharmaceuticals na tle innych preparatów? Przede wszystkim wysoka zawartość witaminy D3, droższej w produkcji od D2, co zwykle winduje cenę suplementu - a VitaSolaris dostępny jest za darmo. Istotne jest też miejsce produkcji. VitaSolaris D3 wytwarzane jest w Norwegii, co Natural Pharmaceuticals przedstawia jako gwarancję jakości preparatu. Jedna kapsułka zawiera 2000 j.m., czyli porcję spożycia zaspakajającą nasze dzienne zapotrzebowanie.

"By odebrać roczny zapas witaminy D za darmo, wystarczy wejść na stronę witaminazadarmo.pl i wypełnić krótki formularz. VitaSolaris D3 dotrze pod Twoje drzwi w ciągu kilku dni".

Witamina D

i

Autor: Natural Pharmaceuticals

Jak możesz odebrać swój zapas roczny VitaSolaris D3?

By odebrać roczny zapas witaminy D za darmo, wystarczy wejść na stronę witaminazadarmo.pl i wypełnić krótki formularz. VitaSolaris D3 dotrze pod Twoje drzwi w ciągu kilku dni, a pokrycia wymagać będzie jedynie koszt przesyłki - to 9,95 PLN. 

Natural Pharmaceuticals podkreśla przy tym, że sam suplement jest bezpłatny, i że oferta nie zawiera tzw. "haczyków". To jednorazowa przesyłka, a nie subskrypcja. Obowiązuje limit jednego zapasu rocznego VitaSolaris na każde gospodarstwo domowe. 

Natural Pharmaceuticals: milion klientów, od 10 lat w Polsce

Dystrybutor VitaSolaris i organizator akcji, Natural Pharmaceuticals, działa w Polsce od ponad 10 lat. W tym czasie zdobył zaufanie ponad miliona Polaków i został nagrodzony godłem Firmy Przyjaznej Klientowi. Jego suplementy również otrzymują nagrody: najpopularniejszy preparat w ofercie, OmegaMarine Forte+, zdobył tytuł Zdrowej Marki Roku 2020, a MemoreX - Zdrowej Marki Roku 2021.

Źródło: Witamina D na rok za darmo? Sprawdzamy, o co chodzi w akcji Natural Pharmaceuticals