MIŁEGO DNIA

Witam w piątek. Kartki na dzień dobry i miłe rozpoczęcie weekendu

2024-07-19 9:10

3, 2, 1... mamy piątek! Co za tym idzie? Oczywiście weekendu początek. Rozpocznij miło i przyjemnie ten dzień i prześlij znajomym kartkę z życzeniami. Taka niespodzianka na dzień dobry będzie wspaniałym wyrazem szacunku i miłym gestem, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy drugiej osoby!

Piątek, czyli weekendu początek! Na ten dzień przez cały tydzień czeka każdy. Po godzinie 16 wiele osób wychodzi z pracy i ma dwa dni luzu na domowe obowiązki, zakupy i czas spędzony z bliskimi. Zanim jednak wybije weekend, czeka nas jeszcze trochę obowiązków zawodowych. W tym całym pędzie, gdy momentami jesteśmy strzępkiem nerwów, nie zapomnijmy jednak o swoich bliskich i życzmy im miłego dnia! Jak to zrobić? To banalnie proste. Wystarczy chwycić za telefon, wybrać odpowiedni numer i zadzwonić z miłym słowem. Można to zrobić także poprzez wiadomość MMS lub komunikator internetowy taki jak Messenger, WhatsApp lub Telegram. Jeśli chcesz życzyć miłego dnia nie jednej osobie, a kilku - wykorzystaj obrazki na dzień dobry w piątek i umieść je na swoim Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Kupujesz świeże pieczywo w Biedronce? Musisz wiedzieć o jednej rzeczy

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Dzień dobry w piątek - kartki

Jak dobrze rozpocząć dzień? Oczywiście od dobrego słowa do drugiej osoby. Z pomocą przychodzą kolorowe kartki i obrazki na dzień dobry, które można za darmo pobrać, a następnie przesłać rodzinie i znajomym. Taka niespodzianka w piątek będzie nie tylko miłym gestem, ale także wyrazem naszego szacunku i pamięci. Cieszmy się z małych rzeczy i chwytajmy każdy dzień pełną garścią!