Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: WBF Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą razem Sylwestra! Niezręcznie?

2021-12-15 20:36

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez lata byli jedną z najładniejszych par w polskim show-biznesie. Widzowie uwielbiali patrzeć na młodych, zakochanych aktorów. Niestety niedawno zerwali. Mimo to Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą wspólnie Sylwester! Będzie niezręcznie?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez lata byli ulubieńcami widzów. Młodzi, piękni, zakochani... Czego chcieć więcej! Wspólnie pracowali nie tylko na planie serialu Rodzinka.pl, ale także prowadzili liczne imprezy.

Niestety ich związek skończył się kilka miesięcy temu. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się w atmosferze skandalu. Aktorka po finale Tańca z gwiazdami miała robić sobie zdjęcia i bawić się z innym mężczyzną.

Mimo to oboje zachowali klasę i nie prali brudów przed kamerami. Całe szczęście, bo teraz... ponownie będą musieli razem pracować.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą razem Sylwestra

Do końca roku zostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie. Polsat jak co roku szykuje wielką imprezę z tej okazji. Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Telewizji Polsat startuje o 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów usłyszymy między innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dode, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. Wystąpią też The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana, Paweł Domagała, Enej, Ewelina Lisowska.

Taka impreza potrzebuje prowadzących. Znamy już nazwiska pierwszej piątki, która będzie zabawiać widzów między koncertami tego wieczoru: Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz oraz Patryk Cebulski.

Do tej listy dołącza trójka kolejnych: Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski! Prowadzący odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią tuż przed wejściem na scenę, zapytają o noworoczne postanowienia oraz o to, w jakich językach potrafią powiedzieć „Szczęśliwego Nowego Roku”.

To pierwszy raz po zerwaniu, gdy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski będą musieli współpracować na żywo, przed wielką widownią. Myślicie, że dadzą radę zachować profesjonalizm?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?
Źródło: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą razem Sylwestra! Niezręcznie?