Krystian Ochman

i

Autor: materiały prasowe

Wielka wpadka TVP z Ochmanem w roli głównej. To już kolejna taka pomyłka!

2022-04-20 13:59

Krystian Ochman stale przygotowuje się do swojego występu na Eurowizji. Po zakończonym tournee artysta powrócił do Polski, by pojawić się jako gość w programie Pytanie na śniadanie. Osoby odpowiedzialne za zamieszczanie materiałów na stronie programu ponownie zaliczyły wielką wpadkę. Krystiana przechrzczono bowiem na... Krzysztofa.

Krystian Ochman jest stałym bywalcem imprez organizowanych przez Telewizję Polską. Artysta zyskał na popularności, biorąc udział w emitowanym przez stację programie The Voice of Poland. Wygrana muzycznego show otworzyła Krystianowi wrota do wielkiej kariery, której kolejnym etapem będzie udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022. Wokalista pojawi się w Turynie, by godnie reprezentować nasz kraj z piosenką River. Jak twierdzą fani wydarzenia, piosenkarz ma spore szanse na zajęcie najwyższego od lat miejsca w finale. W dotarciu do jeszcze większej liczby osób Krystianowi pomogły występy na zorganizowanych przez wielbicieli konkursu imprezach pre-party. Polski reprezentant zaśpiewał m.in. w Londynie, Tel Awiwie, Amsterdamie i Madrycie. Po powrocie do Polski pojawił się jako gość na kanapie Pytania na śniadanie. Osoby odpowiedzialne za zamieszczanie wydań w sieci zaliczyły poważną wpadkę. Co ciekawe, nie po raz pierwszy!

Zobacz też: Cały na biało Krystian Ochman czaruje europejskich fanów. River wielkim hitem na świecie!

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Wpadka TVP. Pomylili imię Ochmana!

W Lany Poniedziałek Krystian Ochman był gościem świątecznego wydania programu Pytanie na śniadanie. Artyście na kanapie towarzyszyli eurowizyjni rywale - członkowie Kalush Orchestra z Ukrainy. Rozmowa przebiegła w bardzo miłym tonie. Nie obyło się jednak bez wpadki. Ku zaskoczeniu fanów na oficjalnej stronie internetowej formatu wideo z wizyty Ochmana w studiu TVP zatytułowano: Kalush Orchestra i Krzysztof Ochman przy świątecznym stole. 

Pod naciskiem fanów błąd został szybko poprawiony. Wielbiciele talentu Ochmana wytknęli jednak Telewizji Polskiej, że to już druga taka sytuacja. Wcześniej wizytę Krzysztofa Ochmana zapowiedziano na Facebooku. Na wpadkę zareagował wówczas sam wokalista.

Byłem dziś Waszym gościem i mam na imię Krystian - napisał w komentarzu.

Do trzech razy sztuka?

Screen ze strony pytanienasniadanie.tvp.pl

i

Autor: www.pytanienasniadanie.tvp.pl
Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie
Źródło: Wielka wpadka TVP z Ochmanem w roli głównej. To już kolejna taka pomyłka!