Wersow

i

Autor: Youtube.com/WERSOW; screen z filmu "TIKTOK KONTROLUJE MÓJ DZIEŃ!"

Wersow straciła kontrolę nad swoim życiem. Teraz pomaga jej w tym aplikacja!

2022-03-16 13:25

Media społecznościowe są nieodłączną częścią naszego życia. Spędzamy wiele czasu korzystając z Facebooka, Instagrama czy TikToka i często stamtąd czerpiemy różne inspiracje. Popularna influencerka Wersow poszła jednak o krok dalej i dostosowała swój dzień pod popularną aplikację. Robiła wszystko, co jej kazała!

Wersow, czyli Weronika Sowa, to influencerka, którą z pewnością znają wszyscy fani Karola Wiśniewskiego "Friza". Jest jego narzeczoną, a także jedną z członkiń słynnej Ekipy. Sukcesy odnosi jednak też prywatnie, ponieważ na Instagramie śledzą ją miliony, a filmy na YouTube oglądają setki tysięcy użytkowników. Ostatnio Weronika powróciła na swój kanał po krótkiej przerwie i zaskoczyła nowym materiałem. Wersow postanowiła wykorzystać aplikację, która w ostatnich latach stała się prawdziwym hitem internetu. Co zrobiła Weronika? Zorganizowała swój dzień według poleceń z TikToka. Aplikacja decydowała nawet o tym, co ma zjeść.

ZOBACZ TAKŻE: Wersow bez autotune'a - to nagranie podbija TikToka. Jak brzmi sławna influencerka?

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Wersow poddała się TikTokowi

15 marca 2022 Wersow wróciła na YouTube z filmem pt. "TikTok kontroluje mój dzień". - To filtry losowały jaki makijaż mam wykonać, co muszę zjeść, komu zrobić prezent i wiele, wiele innych. Dodatkowo wybrałam się na tatuaż - wyjaśnia w opisie influencerka. Wideo spotkało się z pozytywnym odbiorem. Można zobaczyć je niżej.

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Wersow straciła kontrolę nad swoim życiem. Teraz pomaga jej w tym aplikacja!