Wersow i Friz

i

Autor: Youtube.com/WERSOW

Wersow jest lepsza od Friza! Ten ranking nie pozostawia złudzeń

2021-10-26 15:18

Wersow jest popularniejszą influencerką niż jej narzeczony Friz? Okazuje się, że tak! Ta informacja może zaskoczyć wielu fanów Ekipy Karola Wiśniewskiego, ale właśnie na to wskazuje nowy ranking gwiazd polskiego Instagrama. Które miejsce zajęli Wersow i Friz? Zobaczcie pełne zestawienie niżej.

Wersow jest lepsza od Friza! Ten ranking nie pozostawia złudzeń. Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Od bardzo dawna uważany jest za osobę, która wyznacza trendy oraz wprowadza nowe trendy wśród młodych Polaków. Popularność Ekipy to jednak nie tylko jego osobisty sukces, ale także pozostałych członków grupy. Jedną z tych osób jest właśnie Weronika Sowa, czyli Wersow. Prywatnie to narzeczona Karola. Teraz okazuje się, że jest ona równie popularna, a nawet może bardziej, niż sam Friz. Wskazuje na to nowy ranking Forbesa, który przedstawił najbardziej wpływowe osoby na polskim Instagramie. Pierwsze miejsce zajęła właśnie Wersow, a Friz znalazł się na drugiej pozycji! Zobacz pełen ranking niżej.

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Ranking polskich gwiazd Instagrama

  1. Wersow
  2. Friz
  3. Anna Lewandowska
  4. Sylwia Przybysz
  5. Tromba
  6. Zusje
  7. Julia Wieniawa
  8. Lila Janowska
  9. Martyna Wojciechowska
  10. Julia Kostera

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Wersow jest lepsza od Friza! Ten ranking nie pozostawia złudzeń