Wersow

i

Autor: Instagram.com/wersow

Wersow bez autotune'a - to nagranie podbija TikToka. Jak brzmi sławna influencerka?

2021-10-08 10:31

Wersow to aktualnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Znana jest jako YouTuberka i dziewczyna Friza. Jest też członkinią Ekipy. W mediach społecznościowych obserwują ją miliony osób. W tym roku razem z Ekipą wydała debiutancką płytę i wyruszyła w trasę koncertową. Czy daje radę śpiewać na żywo?

Wersow bez autotune'a - to nagranie podbija TikToka. Jak brzmi sławna influencerka? Wersow, czyli Weronika Sowa, to influencerka, którą z pewnością znają wszyscy fani Karola Wiśniewskiego "Friza". Wersow odnosi sukcesy w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 2,7 milionów osób. Jej filmy na YouTube także mają wiele wyświetleń. Weronika zachwyca internautów swoją urodą i stylem ubierania. Niektórzy mówią jej, że powinna być modelką. Weronika jest też częścią słynnej Ekipy Friza, która w ostatnim czasie odnosi niesamowite sukcesy. Wydali linię własnych lodów oraz nagrali debiutancką płytę. Wszystkie ich ostatnie projekty były absolutnymi hitami. Po dobrych wynikach sprzedaży albumu Sezon 3 Ekipa wyruszyła w trasę koncertową. Ostatnio pojawiły się nagrania, na których słychać Wersow śpiewającą bez autotune'a. Jak jej poszło?

Friz kiedyś i dziś

Wersow bez autotune'a

Wersow bez autotune'a to prawdziwy hit TikToka. Nagrania pojawiły się na kanale o nazwie @wersowki_wersow_. Są to nagrania z koncertu Ekipy, w których usunięto podkład muzyczny i zostawiono jedynie wokale. Internauci komentują, że członkowie Ekipy nie brzmią dobrze, ale zwracają uwagę na to, że nie są zawodowymi wokalistami. Jak wam podoba się głos Wersow? Zobacz nagranie niżej.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Źródło: Wersow bez autotune'a - to nagranie podbija TikToka. Jak brzmi sławna influencerka?