Justyna Steczkowska

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Justyna Steczkowska

Wakacyjna Trasa Dwójki Włocławek 2022 - kto wystąpi 17 lipca? [GWIAZDY]

2022-07-17 10:38

Przed nami trzeci przystanek Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem olbrzymia scena zawita do miasta w centralnej Polsce, czyli do Włocławka. Kto pojawi się na scenie w niedzielę 17 lipca? Co będzie się działo? Okazuje się, że będzie to koncert "Muzyka romska". Sprawdźcie szczegóły!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Włocławek. Kto wystąpi 17 lipca? Jakie gwiazdy pojawią się na scenie we Włocławku? Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Za nami dwa przystanki, które rozegrały się w Wilnie i Augustowie. Podczas ich trwania, na scenie pojawili się między innymi Sławomir, Golec uOrkiestra, Daria, Stachursky, In-Grid czy też Masters. Była też Karolina Stanisławczyk, Kuba Szmajkowski, Classic, Daj to głośniej, a także Senhit - włoska piosenkarka popowa, dwukrotna reprezentantka San Marino w Konkursie Piosenki Eurowizji. Przed nami trzeci przystanek koncertu TVP2 Lato, muzyka, zabawa. Tym razem olbrzymia scena pojawi się w województwie kujawsko-pomorskim, dokładnie we Włocławku. Kto pojawi się na scenie?

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kupicha z Feel gościem Radia SuperNova. Artysta zaśpiewał swoje hity gwarą śląską!

Wakacyjny Superhit Odc. 2 - lata 90 z neonami

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Włocławek - GWIAZDY

Kto wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 we Włocławku? W niedzielę 17 lipca rozegra się koncert 'Muzyka romska'. Na wielkiej scenie we Włocławku wystąpi między innymi:

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, BILETY. Gdzie i kiedy koncerty? Kto wystąpi na scenie?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Włocławek - BILETY

Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki Włocławek 2022? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wejścia na koncerty organizowane przez Telewizję Polską, są całkowicie darmowe!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Włocławek -TRANSMISJA

Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się Wakacyjna Trasa Dwójki we Włocławku? To żadna tajemnica! Koncert Lato, Muzyka, Zabawa odbędzie się w niedzielę 17 lipca o godzinie 21:00. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na antenie TVP 2, a także w TVP Polonia. Co ciekawe, godzinę wcześniej wyemitowana zostanie powtórka Wakacyjnej Trasy Dwójki z Augustowa.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?