Cleo

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Mrągowo. Kto wystąpi na pierwszym koncercie?

2021-06-18 17:15

Mazurskie wakacje… Któż o nich nie marzył! Promienie słońca odbijające się od tafli jeziora, żaglówki kołyszące się na falach, soczysta zieleń lasu i włosy, które potargał wiatr. Beztroska atmosfera sielskich wakacji i radość, którą chce się wyśpiewać! Krótko mówiąc – Lato, muzyka, zabawa! To hasło Wakacyjnej Trasy Dwójki już w najbliższą niedzielę 20 czerwca z całą mocą wybrzmi w Mrągowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Mrągowo będzie pierwszym przystankiem i huczną inauguracją tegorocznej odsłony imprezy. Widzów czeka zrealizowane z rozmachem, porywające widowisko muzyczne. Wielkie odliczanie już w najbliższą sobotę 20 czerwca na antenie TVP2. Start punktualnie o 20.25. Na żywo!

W roli głównej największe wakacyjne – i nie tylko – przeboje! Usłyszymy m.in. takie hity, jak gorące, rozbujane Kokomo grupy Beach Boys, słoneczne l’italiano – wielki włoski przebój Toto Cotugno czy roztańczony, kipiący energią Footloose. Ponadto Wymyśliłam Cię z repertuaru Ireny Jarockiej, I wanna dance with somebody Whitney Houston, Za Toba pójdę jak na bal, Chodź, pomaluj mój świat, Przez Twe oczy zielone i wiele, wiele innych wielkich szlagierów.  

Sama scena będzie w tym roku wyjątkowo spektakularna! Oczom widzów ukaże się gigantyczny boombox, zwany też pieszczotliwie „kaseciakiem”. Obrotowe elementy estrady zamienią się w olbrzymie, wirujące szpule, a ruchome, wysuwane podesty odegrają rolę gigantycznych kaset magnetofonowych. W tle tętnić będą monstrualne głośniki, pojawią się także imponujące retro-słuchawki. Całości dopełnią widowiskowe efekty multimedialne!  

Koncert poprowadzą Joanna Moro i Rafał Brzozowski, zaś backstage we władanie wezmą  Izabella Krzan i Norbi. 

A wszystko to w sercu Mrągowa, jednej z najbardziej malowniczych, mazurskich miejscowości, tuż nad samym jeziorem Czos, otulonym puchatą pierzyną mazurskich lasów. Czujne, wszędobylskie kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki – także te podniebne, niesione przez drony – zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu utopionego w wakacyjnym słońcu, zieleni, wakacyjnej atmosferze i muzyce niosącej radość.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Mrągowo - kto wystąpi?

Na scenie uwielbiani przez publiczność specjaliści od muzycznych doznań i rewelacyjnej zabawy. Gwiazdą wieczoru będzie rumuńska wokalista Alexandra Stan, zdobywczyni Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. Wystąpią również: Cleo, Zenek Martyniuk, Rafał Brzozowski, M.I.G., Bayera, a także śpiewający aktorzy – Dagmara Bryzek znana z roli królowej Jadwigi w serialu Korona Królów, rewelacyjny Marek Kaliszuk oraz obdarzona anielskim głosem Joanna Moro. Nie zabraknie zaskakujących duetów, a wigoru całości dodadzą naładowani wakacyjną energią tancerze, za sprawą których scena wpada w wibracje!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Mrągowo. Kto wystąpi na pierwszym koncercie?