Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec

i

Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Koszalin - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

2021-07-20 11:47

Lato, muzyka, zabawa to gorące koncerty podczas tegorocznych wakacji. Po imprezach w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu i Płocku, przyszła pora na kolejne miasto. Wielka scena stanie tym razem w niedzielę 25 lipca w Koszalinie. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert? Szczegóły poznacie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Koszalin - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert 25 lipca? To z pewnością zastanawia wiele osób. Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze i przez następną część wakacji w różnych częściach Polski będzie się działo. Po zabawie w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu i Płocku, przyszła pora na Koszalin. To właśnie tutaj prosto ze sceny wielkie hity zaśpiewają dla widzów między innymi Zenek Martyniuk, Izabela Trojanowska, Ingrid, Carla Fernandes, Marien, Gromee, Boys, Weekend, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Luka Rosi, a nawet Long&Junior! Zapowiada się jeden z najbardziej słonecznych i tanecznych przystanków, dlatego nie można przegapić tego wydarzenia. Start transmisji koncertu Lato, muzyka, zabawa jak zawsze na antenie TVP 2 po godzinie 20.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Koszalin - BILETY

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Koszalina już w najbliższą niedzielę 25 lipca. Będzie się działo, ponieważ czeka na wszystkich moc atrakcji i muzycznych wrażeń! Jeśli zastanawiacie się, gdzie i za ile kupić bilety na to wydarzenie, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Wstęp na wszystkie koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki jest całkowicie darmowy i tak jest również w przypadku . Wcześniej należy jednak dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Szybko i sprawnie można zrobić to na stronie internetowej bilety.tvp.pl klikając w prawym górnym rogu niebieski napis Zarezerwuj zaproszenie.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Koszalin - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?