Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec

i

Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce: PROGRAM. Co się będzie działo 8.08.2021?

2021-08-06 13:44

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Kielc już w najbliższą niedzielę 8 sierpnia. Na widzów czekają niezapomniane emocje i muzyczne doznania, które sprawią, że będą chcieli więcej i więcej! O najlepszą zabawę podczas letniego konkursu zadbają jak zawsze popularni artyści z branży muzycznej. Jak wygląda program koncertu lato, muzyka, zabawa? Sprawdźcie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce: PROGRAM. Co się będzie działo 8.08.2021? Letni koncert organizowany przez TVP2 zawita do stolicy Ziemi Świętokrzyskiej, czyli do Kielc. Podczas głośnej imprezy, którą opanuje niesamowity żywioł tańca i muzyki, będzie się działo! Prosto z wielkiej sceny swoje największe hity zaśpiewają gwiazdy z branży disco polo i nie tylko. Oprócz nich pojawi się ikona - Maryla Rodowicz, a także Kasia Moś. Nie zabraknie również niespodzianek w postaci konkursów oraz... występu zagranicznych artystek! W Kielcach Elena Tsagrinou z Cypru i Albina z Chorwacji, czyli artystki, które zabłysły w konkursie Eurowizji, przywołają gorącą atmosferę tego wielkiego muzycznego show. Na tym jednak się nie kończy. Oprócz nich temperaturę podniesie Yulii Belei oraz przystojny Włoch - Francesco Monte.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce: PROGRAM

Program Wakacyjnej Trasy Dwójki w Kielcach zapowiada się ekscytująco! Kielecką scenę szturmem podbiją: Czadoman, After Party, Mig, Camasutra i chłopaki z grupy Łobuzy. Swoje największe hity takie jak Małgośka, Sing Sing i Kolorowe Jarmarki zaśpiewa Maryla Rodowicz. Dyskotekowy bal natomiast zaśpiewa Dagmara Bryzek. Co ciekawe pojawi się również duet Aleksanda Szwed i Paweł Skiba z kawąłkiem który zna każdy - Coco Jamboo. Nie można zapomnieć jeszcze o Kasi Moś, która wykona cover Hot n Cold oraz Holding Out For A Hero. Światowo w Kielcach będzie również za sprawą gwiazd zza granicy. Elena Tsagrinou z Cypru i Albina z Chorwacji, Francesco Monte z Włoch oraz Yulii Belei z Ukrainy.

Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Kielce: PROGRAM. Co się będzie działo 8.08.2021?