Viki Gabor

i

Autor: ESKA

Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odparła hejt po ogłoszeniu!

2022-02-07 16:06

Udział Viki Gabor w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo budzi wielkie emocje. Ogłoszenie wokalistki jako jednej z gwiazd przyszłej edycji popularnego programu spotkało się z niemałą krytyką ze strony internautów, którzy stwierdzili, że piosenkarka jest za młoda na to, by w nim występować. Co sama Viki sądzi o całym zamieszaniu?

Ogłoszenie Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wywołało lawinę dyskusji. Wielu internautów było zaskoczonych zaangażowaniem nastolatki, która jest najmłodszą w historii uczestniczką popularnego formatu. Pod postami opublikowanymi na Facebooku i Instagramie pojawiły się zarówno słowa zachwytu, jak i słowa krytyki. Komentujący uznali, że piosenkarka jest zdecydowanie za młoda na to, by wcielać się w dużo starszych od siebie artystów i artystki, których klipy i występy na żywo obfitują w kontrowersyjne zachowania. Drugi z zarzutów, jakie dotyczą udziału Viki w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jest związany z jej zawodem. Fani show od lat twierdzą, że wokaliści i wokalistki nie powinni brać w nim udziału, bo z automatu mają łatwiej, jako że śpiewanie jest ich pracą. Goszcząc na planie najnowszego teledysku Viki do kawałka Napad na serce, nie mogliśmy nie zapytać jej o to, co sądzi na temat zamieszania wokół jej osoby. Stanowisko artystki nie powinno dziwić. 

Sonda
Czy show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dobre miejsce dla Viki Gabor?

Viki Gabor odpiera hejt

Choć program rusza dopiero za jakiś czas, Viki już spędza długie godziny na zajęciach wokalnych i tanecznych. Piosenkarka nie ma wątpliwości, że wokaliści powinni brać udział w show, bowiem jej zdaniem wcale nie mają łatwiej.

Myślę, że wokaliści jak najbardziej [powinni występować w programie]. Dla wokalisty to jest naprawdę bardzo dużo, ponieważ może się nauczyć różnych trików technicznych. To jest chyba najlepsza rzecz, która mogłaby być. Ja już mam próby i powiem szczerze, że dla mnie to nie jest łatwe. To jest jednak hardkor, bo musisz naśladować czyjś głos. Jak dostajesz, nie wiem, jakiś taki piskliwy czy mega męski, musisz nad tym popracować. To nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Dużo się dzieje. Myślę, że dla wokalisty i tak jest trudno. To jest początek mojej drogi i też się uczę wszystkiego, więc te próby wokalne dużo mi dadzą - mówi artystka.

Piosenkarka podkreśliła też, że jest podekscytowana na myśl o losowaniu i możliwości zmierzenia się z czyimś repertuarem, a także poznaniem nowych wykonawców. Zachęcamy was do obejrzenia całej rozmowy z Viki, w trakcie której zdradziła nam, co jeszcze dzieje się za kulisami TTBZ.

Viki Gabor robi napad na serce. Odwiedziliśmy ją na planie klipu!
Źródło: Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odparła hejt po ogłoszeniu!