Viki Gabor

i

Autor: screen z YouTube/Viki Gabor (klip Could Be Mad) Viki Gabor

Viki Gabor w nowym wydaniu prezentuje singiel. Fani ‘ciekawe co na to Don Vasyl’

2022-05-06 13:56

Chociaż ma dopiero 14 lat, potrafi mocno zaskoczyć! Mowa o Viki Gabor, która w piątkowe południe 6 maja zaprezentowała światu swój najnowszy hit. Mowa o anglojęzycznym kawałku Could Be Mad, któremu towarzyszy również klip. Viki wygląda w nim całkiem inaczej, a fanów ciekawi jak na nowość piosenkarki zareaguje Don Vasyl. Sprawdźcie szczegóły.

Viki Gabor dała się poznać publiczności w 2019 roku, kiedy to pojawiła się w muzycznym show Telewizyjnej Dwójki - The Voice Kids. Będąc w drużynie Tomsona i Barona, doszła do ścisłego finału i mimo iż nie wygrała, to brama do światowej kariery szeroko się przed nią otworzyła. Viki Gabor reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, podczas której oczywiście wygrała. Następnie były kolejne sukcesy w postaci nowych hitów, klipów, koncertów i nagród. Choć artystka ma dopiero 14 lat, to ciężko pracuje na swój muzyczny sukces, a dodatkowo stała się uczestniczką 16. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Czekaliście na muzyczną nowość od Viki Gabor? Jeśli tak, to właśnie macie szczęście, ponieważ artystka wydała swój kolejny anglojęzyczny singiel o tytule Could Be Mad. W ostatnim czasie Viki zaskakiwała fanów polskimi kawałkami, jednak teraz postanowiła zaszaleć!

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - nowa piosenka

Po niesamowicie dobrze odebranym kawałku Napad na serce, który w zaledwie trzy miesiące od premierowy wygenerował na samym YouTubie ponad 1,2 mln odsłon, przyszła pora na singiel w języku angielskim. Mowa o piosence Could Be Mad, której towarzyszy również teledysk w klimacie, jak sądzą odbiorcy - romskim, arabskim, a nawet egipskim. Viki wraz z tancerzami najpierw tańczy na pustyni, a później przy kolorowych magazynach. Dużą uwagę przykuwa jej strój. W pierwszych klatkach klipu ubrana jest w czarną sukienkę ze złotymi dodatkami, a na jej dłoniach widoczne są czarne rękawiczki. W oczy rzuca się również złota biżuteria, która znajduje się na twarzy artystki.

- Świetnie zrobione, piosenka wpada ucho, co do teledysku wygląda jakby był w takich klimatach romskich lub też egipskich (moim zdaniem). Ale tak to piosenka świetnie zrobiona, będę jej słuchał. ??

- To twoja najlepsza piosenka! Od razu wpadła w ucho! Rośnie nam prawdziwa gwiazda! ♥️

- Jak bym nie znała Viki i usłyszałabym to po raz pierwszy w radiu pomyślałabym, że to jakaś zagraniczna gwiazda śpiewa hit zagraniczny. Brawo Viki! ??

Polacy są zachwyceni nowością od Viki Gabor i chcieliby aby artystka reprezentowała nasz kraj również na dorosłej Eurowizji. Co ciekawe, w komentarzach zamieszczonych pod klipem widać również zachwyt od zagranicznych słuchaczy, którym kawałek Could Be Mad przypadł do gustu. Jednak przeglądając komentarze głębiej, możemy natknąć się na słowa internauty który stwierdził, że nowość artystki jest odważna, a w dodatku nawiązał do romsko-polskiego piosenkarza:

- Odważna piosenka i zupełnie inna niż wszystkie. Widać, że Viki ma pomysł na siebie i nie boi się wyzwań. Ciekawe co na to Don Vasyl i jego disco polo.?

Skąd to nawiązanie? Autorowi komentarza najprawdopodobniej chodziło o sytuację, o której w ostatnim czasie było głośno w sieci. Król cygańskich pieśni Don Vasyl w rozmowie z "Faktem" miał stwierdzić, że Viki Gabor nie reprezentuje odpowiednio romskiej kultury, która płynie w jej żyłach.

Poniżej możecie posłuchać muzycznej nowości od Viki Gabor, a także zachwycić się jej najnowszym klipem. Viki wygląda w nim przepięknie, aż ciężko oderwać od niej wzrok!