Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości

i

Autor: fot. dscll Viki Gabor PEWNIAKIEM na dorosłej Eurowizji? Gwiazda jasno o swojej przyszłości

Viki Gabor pracuje ze znanym producentem! Nowa piosenka szybciej, niż myślimy?

2021-10-19 14:57

Wydając singiel Moonlight, Viki Gabor otworzyła kolejny etap w swojej karierze. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem wielbiciele nastoletniej wokalistki otrzymają jej kolejny utwór. Znany producent Tribbs pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniami ze studia nagraniowego.

Viki Gabor - nowa piosenka idolki nastolatków pojawi się szybciej, niż myśleliśmy? Wszystko wskazuje na to, że zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 ani na moment nie zwolniła tempa i już niebawem zaprezentuje swój kolejny singiel. Ten rok był rokiem pełnym zmian dla Viki. Młoda artystka podjęła współpracę z nową wytwórnią płytową, a pierwszą zapowiedzią jej kolejnego krążka był doskonale przyjęty przez wielbicieli jej talentu kawałek Moonlight. Piosenka inspirowana brzmieniami R&B pokazała Viki z zupełnie nowej muzycznej strony. Internauci doszukiwali się nawet podobieństw do twórczości wielkiej światowej gwiazdy, jaką bez wątpienia jest Ariana Grande. Wygląda na to, że Moonlight to dopiero początek niespodzianek, jakie piosenkarka przygotowała na ten rok. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ceniony w branży producent muzyczny Tribbs pochwalił się nagraniami ze studia nagraniowego, na których obecna była właśnie Viki Gabor. 

Sonda
Czekasz na nową muzyką Viki Gabor?

Viki Gabor - nowa piosenka

Nowa piosenka Viki Gabor to coś, na co czekają wszyscy fani. Niestety, na ten moment nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się jej premiery. Możemy się jedynie domyślać, że będzie miała ona miejsce niebawem. Pewne jest natomiast to, że z połączenia Viki Gabor i Mikołaja Trybulca wyjdzie coś na pewno wyjątkowego i unikatowego. Bądźmy zatem gotowi na ten muzyczny powrót!

Wywiad z Viki Gabor
Źródło: Viki Gabor pracuje ze znanym producentem! Nowa piosenka szybciej, niż myślimy?