reality show

Udane związki z "Rolnik szuka żony". Oto najpiękniejsze pary z programu TVP

Program "Rolnik szuka żony" łączy ludzi. Pary, które poznały się na planie słynnego formatu TVP cieszą się ogromną popularnością w sieci. Które związki z "Rolnik szuka żony" przetrwały? Poznaj pary, które do dziś są razem. Im udało się znaleźć miłość na oczach milionów widzów. Niektórzy mają już dzieci.

Spis treści

  1. Pary z "Rolnik szuka żony"
  2. Które pary z "Rolnik szuka żony" przetrwały po programie?
  3. Czy Klaudia i Valentyn wciąż są razem?
  4. Najpiękniejsze pary z "Rolnik szuka żony". Oni znaleźli miłość w programie

"Rolnik szuka żony" już od 9 lat cieszy się ogromną popularnością i bije rekordy oglądalności. Program powstał na bazie słynnego formatu „Farmer Wants a Wife”. Widzowie poznają w nim bohaterów – współczesnych rolników, którzy przez kilka tygodni szukają partnerki lub partnera na całe życie.

Program TVP doczekał się już 9 edycji. Jesienią 2023 roku na antenie TVP1 zadebiutuje jubileuszowa odsłona randkowego formatu dla rolników i rolniczek. Uczestnicy 10. edycji "Rolnik szuka żony" są już znani.

Czytaj także: Wielka impreza tuż przed finałem "Rolnik szuka żony". Ups! Kogoś na niej zabrakło

Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – antidotum na licznie „miejskie” reality show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów na temat polskiej wsi i polskiego rolnika – tłumaczył w rozmowie z TVP Konrad Smuga, reżyser programu.

Pary z "Rolnik szuka żony"

Już kilkanaście par znalazło miłość dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Wśród nich są m.in.:

  • Robert i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony"),
  • Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony"),
  • Małgosia i Paweł (4. edycja"Rolnik szuka żony"),
  • Marta i Paweł (7. edycja"Rolnik szuka żony"),
  • Michał i Adrianna (9. edycja "Rolnik szuka żony"),
  • Klaudia i Valentyn (9. edycja "Rolnik szuka żony").

Które pary z "Rolnik szuka żony" przetrwały po programie?

Robert i Agnieszka byli pierwszą parą, która po programie stanęła na ślubnym kobiercu. Poznali się na planie 2. edycji "Rolnik szuka żony" i niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów - Tomasza i Adama. Rodzina Filochowskich trzyma się z dala od blasku fleszy. Tuż po nich sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Ania i Grzegorz, którzy również poznali się na planie 2. edycji rolniczego show. Bardowscy są dziś jedną z najpopularniejszych par w polskim internecie. Widzowie śledzą każdy ich ruch. Najwięcej emocji wzbudzała budowa ich domu. Para pokazywała w sieci kolejne etapy budowy wymarzonego gniazdka, a wygląd nieruchomości od początku wzbudzał ogromne emocje wśród ich fanów.

Marta i Paweł byli o krok od rozstania, ale udało im się przetrwać kryzys i dziś są już po ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Teraz przygotowują się do ślubu kościelnego, który ma się odbyć już pod koniec czerwca br. Warto wspomnieć, że Marta i Paweł wychowują dwójkę pociech - córkę Marty z poprzedniego związku oraz synka Adasia, który przyszedł na świat w 2022 roku. 

Michał i Adrianna to najmłodsza stażem para z "Rolnik szuka żony". Ich miłość rozkwitała na planie 9. edycji. Wielkimi krokami zbliża się ich wielki dzień - Ada i Michał lada moment staną na ślubnym kobiercu. Ślub ma się odbyć na Podlasiu.

Czytaj też: Ruszyły zdjęcia do 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Kiedy nowe odcinki w tv?

Czy Klaudia i Valentyn wciąż są razem?

Klaudia i Valentyn również poznali się w 9. edycji "Rolnik szuka żony". Czy ich uczucie przetrwało? Para niechętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego, ale ich uczucie nie zgasło wraz z końcem programu. Miłość Klaudii i Valentyna kwitnie, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie na profilu mężczyzny.

Najpiękniejsze pary z "Rolnik szuka żony". Oni znaleźli miłość w programie

Przykładów na to, że w programie "Rolnik szuka żony" można znaleźć miłość jest znacznie więcej. W galerii prezentujemy miłosne historie par z "Rolnik szuka żony". Sprawdź, komu udało się znaleźć drugą połówkę na oczach milionów widzów. Co dziś u nich słychać?

Listen on Spreaker. Źródło: Związki z "Rolnik szuka żony". Te pary są ze sobą do dziś! Niektórzy mają już dzieci