wiemy kto wystąpi

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024. To oni występują w 20. edycji show

2024-04-26 8:45

Jubileuszowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo zawitała na antenę Polsatu od 8 marca. Widzowie ponownie mogą oglądać uczestników, którzy już wcześniej przechodzili w show spektakularne metamorfozy. Katarzyna Skrzynecka, Barabra Kurdej-Szatan i Filip Lato. To jednak nie koniec niespodzianek. Listę uczestników 20. edycji show poznacie w naszym artykule i galerii.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo ponownie na antenie Polsatu! Kto występuje w 20. edycji show? Uczestnicy są Wam dobrze znani, ponieważ już wcześniej wcielali się w programie w różnych artystów z branży. Wśród uczestników wiosennej edycji programu znalazł się między innymi Filip Lato, który w 9. edycji show po występie jako Robert Plant zdobył "Złotą Twoją Twarz", a także dzięki wcieleniu się w Czesława Niemena i wykonaniu utworu "Sen o Warszawie" przeszedł do historii programu. Na scenie ponownie zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, której pierwsze miejsce przyniosła podwójna rola Andrea Bocelli i Sarah Brightman, a także Barbarę Kurdej-Szatan, która zajęła drugie miejsce w 15. sezonie show. To jeszcze nie koniec niespodzianek!

ZOBACZ TAKŻE: Zaśpiewał "Sen o Warszawie" i zachwycił internautów. Polsat przypomniał nagranie w 20. rocznicę śmierci Czesława Niemena

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - uczestnicy. Kto wystąpi? [GWIAZDY]

Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024? To żadna tajemnica. Wyjątkowy sezon muzycznego programu z najlepszymi gwiazdami poprzednich serii. Na scenie do rywalizacji o nagrodę główną zmierzą się:

  • Katarzyna Skrzynecka
  • Filip Lato
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Maria Tyszkiewicz
  • Aleksandra Szwed
  • Mateusz Ziółko
  • Stefano Terrazzino
  • Kacper Kuszewski

Kto okaże się najlepszy? Nowe odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!" będzie można oglądać w Polsacie. Premierowe odcinki w każdy piątek od 8 marca o godz. 20:00.