Cleo, Natasza Urbańska, Tomson

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tak Cleo zareagowała na Nataszę Urbańską w The Voice Kids. Swoje trzy grosze dodał też Baron

2024-03-01 8:15

Natasza Urbańska została nową trenerką w The Voice Kids. Artystka zastąpiła uwielbianego przez wszystkich Dawida Kwiatkowskiego, który w roli jurora był od początku muzycznego programu. Jak nową koleżankę z czerwonego fotela przyjęli inni trenerzy? Tak Cleo i Baron zareagowali na jej debiut.

Nie milkną echa po debiucie Nataszy Urbańskiej w The Voice Kids. W sobotni wieczór 24 lutego na antenie Telewizyjnej Dwójki pojawił się premierowy odcinek rozrywkowego programu dla dzieci. Na czerwonych fotelach jak zawsze zasiedli Tomson i Baron, Cleo, a także Natasza Urbańska, która zastąpiła Dawida Kwiatkowskiego. Początkowo wiele osób nie mogło pogodzić się z odejściem ulubionego trenera z muzycznego show, jednak pojawienie się artystki w programie wniosło świeżość, a widzowie od razu ją pokochali. Wywnioskować to można z komentarzy, które pojawiają się w social mediach programu, a także na oficjalnym Instagramie Nataszy. Fani gwiazdy są nią zachwyceni i już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków programu. A co na temat nowej trenerki uważają inni jurorzy? Wiemy jak Cleo zareagowała na Nataszę Urbańską w The Voice Kids. Od komentarza nie powstrzymał się też Baron.

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Cleo i Baron reagują na Nataszę Urbańską w The Voice Kids

Natasza Urbańska od wielu lat marzyła, by zasiąść na czerwonym fotelu w programie The Voice. W końcu marzenia stały się rzeczywistością, a artystka została nową trenerką muzycznego show dla dzieci. Widzowie przyjęli ją niesamowicie ciepło, a jak zareagowali jej koledzy i koleżanka po fachu? Cleo nie powstrzymała się od komentarza i pod najnowszym zdjęciem Nataszy na Instagramie napisała:

- Przypieczętowane na ślinę 😎 nie ma żartów 🙃❤️✌️ witaj w DRUŻYNIE 🌷🔥

Swoje trzy grosze dodał też Baron, który na fotelu od pierwszej edycji zasiada razem z Tomsonem. Panowie świetnie się uzupełniają i właśnie tak, jeden z nich zareagował na nową koleżankę:

- Na ślinę!! Welcome to the Family ❤️

Jak widać Natasza Urbańska może liczyć na wsparcie nowych kolegów z Voicowych foteli. Jej debiut okazał się być bardzo emocjonalny i wniósł do programu prawdziwy powiew wiosny. Też się z tym zgadzacie? Choć widzowie będą nadal tęsknić za Dawidem Kwiatkowskim, widać że produkcja trafiła w jego idealną zastępczynię! The Voice Kids premierowo jak zawsze w każdą sobotę o godzinie 20:00 na TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Listen on Spreaker.