Jacek z Królowych życia

i

Autor: AKPA

KTO TO JEST

Kim jest Jacek Wójcik? Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej ma rzeszę fanów!

2024-03-17 20:02

Jacek Wójcik to nieodłączny towarzysz przygód Dagmary Kaźmierskiej. Duet ten jest bardzo dobrze znany widzom TTV, którzy mogli oglądać ich w programie "Królowe życia". Mimo iż w telewizji Jacuś dał się poznać jako nieco niezdarny mężczyzna, w życiu prywatnym jest profesjonalistą w swoim fachu. Sprawdźcie najważniejsze informacje na jego temat.

Jacek z "Królowych życia" to postać, której nie da się nie lubić. Mężczyzna zyskał ogromną popularność występując u boku swojej przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej w rozrywkowym show TTV "Królowe życia". Dał się poznać wszystkim jako zapalony sportowiec - w końcu kiedyś był sportową gwiazdą i zajmował się m.in. kulturystyką czy podnoszeniem ciężarów. To także dusza towarzystwa i człowiek tryskający energią i ogromnym humorem. Za jego zabawne wpadki publiczność go pokochała, dlatego nic dziwnego, że w sieci prowadzi również humorystyczny kontent i zaraża wszystkich uśmiechem. Choć kiedyś Jacek był znany z uczestnictwa w zmaganiach kulturystów, to dziś oprócz występów w telewizji robi coś całkiem innego. Nie, nie jest ochroniarzem. Jacek Wójcik zajmuje się renowacją obiektów sakralnych. Zaskoczeni?

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Jacek Wójcik - wiek, wzrost

Ile lat ma Jacek od Dagmary? Pojawiają się w sieci takie pytania. Jacek Wójcik urodził się w 1969 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 54 lata. Internauci poszukują w sieci także informacji na temat wzrostu Jacka Wójcika, jednak nie znajdziemy go w sieci.

Jacek Wójcik - praca

Czym zajmuje się Jacek z "Królowych życia"? Oprócz występów w telewizji, Jacek Wójcik ma pracę, która wymaga precyzji i cierpliwości. Mężczyzna ukończył wrocławską Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta i zaraz po zdobyciu dyplomu zdobył pracę w zawodzie. Poza kamerami zajmuje się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Jacek Wójcik - żona

Czy Jacek Wójcik ma żonę? Mężczyzna niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiemy, czy jego serce jest zajęte. W "Królowych życia" można było oglądać jego podchody do Dagmary Kaźmierskiej, jednak ten duet tylko się przyjaźni. Z życia prywatnego Jacka wiemy, że mieszka on na stałe w Kłodzku na Dolnym Śląsku.

Jacek Wójcik - dzieci

Ile dzieci ma Jacek z "Królowych życia"? Okazuje się, że bohater kultowego programu ma dwóch synów, a jednego z nich kilka razy pokazał w mediach społecznościowych. Piotr tak samo jak tata, goli się na łyso, przez co razem z Jackiem wyglądają jak bracia.

Jacek Wójcik - Instagram

Jacek Wójcik jest aktywny na Instagramie. Przyjaciela Dagmary znajdziecie bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @jacek_wojcik_official. Mężczyznę obserwuje tam ponad 307 tysięcy osób i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie.