Friz

i

Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Twoje 5 minut - kiedy drugi etap Genzie? Widzowie nie mogą się doczekać!

2021-10-19 14:40

Twoje 5 minut to nowe show Friza, które cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników YouTube'a. Widzowie z niecierpliwością czekają na drugi etap projektu Genzie. Oficjalnie wiadomo już, na kiedy zaplanowano jej start. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące najbardziej tajemniczego projektu tego roku.

Twoje 5 minut - drugi etap Genzie interesuje wszystkich widzów, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzą losy przyszłych gwiazd mediów społecznościowych. Zgodnie z zapowiedziami Friz ruszył ze swoim nowym projektem, który ma na celu pomóc w zaistnieniu w przestrzeni medialnej osobom mającym potencjał na bycie influencerem, stąd wiele mówiąca nazwa Twoje 5 minut. Jak można się było spodziewać, inspirowany telewizyjnymi reality-shows format spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony fanów Ekipy i nie tylko, czego dowodem są miliony odtworzeń każdego z odcinków. Co ciekawe, uczestnicy biorący udział w projekcie do końca nie wiedzieli, co będą w nim robić. Friz do końca pozostawał tajemniczy i wciąż niewiele zdradził na temat Genzie. Wiadomo jedynie tyle, że nagrodą jest wieloletni kontrakt influencerski oraz właśnie pewne miejsce w Genzie. Oficjalnie poznaliśmy datę drugiego etapu.

Sonda
Oglądasz nowe show Friza?

Genzie - drugi etap projektu Friza

Widzowie z niecierpliwością wyczekują tego, co się wydarzy. W każdym z odcinków Twoich 5 minut program opuszczają kolejne osoby, które zdaniem Friza, Wujka Łukiego i gościa specjalnego, poradziły sobie najsłabiej. Jurorzy oceniają kreatywność, szybkość oraz umiejętność pracy w grupie. Oficjalnie wiadomo już, że drugi etap Genzie wystartuje 24 października. Taka informacja pojawiła się w komentarzu pod najnowszym, dziesiątym już odcinkiem Twoich 5 minut.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
Źródło: Twoje 5 minut - kiedy drugi etap Genzie? Widzowie nie mogą się doczekać!