Małgorzata Walewska

i

Autor: AKPA

JURORZY SHOW

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - jurorzy. To oni oceniają uczestników 20. edycji show!

2024-04-12 8:41

Tęskniliście? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powrócił na antenę 8 marca. Jest to jubileuszowa edycja, w której możemy oglądać najlepszych uczestników z poprzednich edycji. Powiew świeżości wprowadzą także jurorzy, ponieważ zaszła tam mała zmiana. Kto ocenia uczestników w 20. sezonie show? Skład jurorski jest znany.

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 są już znani. Kto ocenia uczestników jubileuszowej edycji? Fani programu skaczą z radości. Ponownie co piątek będą mogli oglądać zmagania uczestników na scenie. O nagrody główne z odcinka na odcinek walczą: Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Stefano Terrazzino i Maria Tyszkiewicz. Jak zawsze gwiazdy będą trenować swój wokal pod okiem trenerki śpiewu Agnieszki Hekiert, a zdolni charakteryzatorzy zadbają o ich metamorfozy. Kto zasiada w jury? Na pokładzie została Małgorzata Walewska i Robert Janowski, natomiast w programie nie zobaczymy już Pawła Domagały. Wiadomo, kto zajął jego miejsce!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądają poranki Andrzeja Piasecznego z jego partnerem. Artysta nie owija w bawełnę

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024

Skład jurorski uległ zmianie. Kto ocenia uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi? Jak się okazuje, do programu powraca Piotr Gąsowski, który zastąpi Piotra Domagałę. Obok niego uczestników oceniać będą - Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Jesteście zaskoczeni? Nowe odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! możecie oglądać w Polsacie co tydzień od piątku 8 marca o godz. 20:00.