Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Krzysztof Ibisz

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - TRANSMISJA w TV. Kiedy nowe odcinki w telewizji?

2023-05-12 11:35

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który widzowie Polsatu po prostu uwielbiają! Wiosną 2023 roku w 18. edycji muzycznego show, będziemy mogli podziwiać nowe twarze, które bardzo dobrze kojarzycie z mediów. Kiedy i o której godzinie oglądać nowe odcinki w telewizji? Czy premierowe odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo są też dostępne w internecie na żywo? Odpowiadamy!

Wiosenna edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca na antenę Polsatu! Już od 3 marca widzowie będą mogli ponownie śledzić zmagania znanych gwiazd na scenie, którzy będą musieli przejść niesamowite metamorfozy. W 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy między innymi przepiękną Natalię Janoszek, która niedawno czarowała wszystkich na parkiecie w programie Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Oprócz niej swoje wokalne umiejętności zaprezentuje też gwiazda Polsatu - Krzysztof Ibisz, a także młody artysta, którego piosenka pojawiła się w filmie 365 dni - Oskar Cyms. Kiedy oglądać nowe odcinki w TV? Czy premierowe odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo są też dostępne online na żywo?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA]

Kiedy są nowe odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Transmisja muzycznego programu zastanawia wiele osób. Jeśli jesteście fanami Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to premierowe odcinki show będziecie mogli oglądać w każdy piątek o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Nowy 18. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo startuje 3 marca.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - online

18. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, można także obejrzeć w płatnym serwisie polsatboxgo.pl. Ceny na 30 dni w pakiecie zaczynają się już od 30 złotych.

Sonda
Będziesz ogladać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023?
Listen on Spreaker.