TSO zachęca, by doceniać bliskich. Piosenka młodych artystów mocno chwyta za serce!

i

Autor: materiały prasowe TSO zachęca, by doceniać bliskich. Piosenka młodych artystów mocno chwyta za serce!

TSO zachęca, by doceniać bliskich. Piosenka młodych artystów mocno chwyta za serce!

2023-02-28 13:38

TSO, czyli TAKA SOBIE ORCHESTRA to zespół wokalny, który dał się poznać takimi utworami, jak: „Pada Śnieg” czy „Hejter”. W jego skład wchodzi 37 wokalistek i wokalistów, a na ich czele stoi trenerka wokalna - Agnieszka Wiechnik. Wspólnymi siłami nagrali niedawno ważny utwór, który nosi tytuł Doceniaj. Ten numer mocno chwyta za serce!

Już jest! Trzeci singiel TSO, który opowiada o przemijaniu, czasie, który tak szybko ucieka, gdy spędzamy go z bliskimi osobami. Młodzi wokaliści i wokalistki chcą przypomnieć swojemu pokoleniu, że nie warto patrzeć ciągle w ekran telefonu czy komputera, bo możemy nie zdążyć nacieszyć się życiem. Swój czas zawsze warto poświęcać bliskim, a piosenka zwraca uwagę na to, że żyjemy tak szybko, że wnuki zapominają o dziadkach czy dzieci o rodzicach. Zwalniają tempo w momencie, gdy już jest za późno i nawet nie zdążą się pożegnać z najbliższymi.

Do utworu TSO powstał także specjalnie nakręcony klip, za który odpowiadał Jakub Kotynia - Mam Oko. Za wrażenia muzyczne i tekstowe odpowiadają natomiast Agnieszka Wiechnik oraz producent MAVOOI. Posłuchajcie!