Tomasz Szczepanik

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tomasz Szczepanik wystąpił w polskim serialu. Zmienia branżę na aktorską?

2024-02-29 13:14

Lider zespołu Pectus zmienia branżę? Po tym co zobaczyli jego fani, mogli poczuć małe zakłopotanie. Tomasz Szczepanik wraz ze swoimi braćmi wystąpił w znanym polskim serialu, w którym jedną z głównych ról odgrywa Zbigniew Buczkowski. W kogo wcielił się piosenkarz i jak wypadł na planie? To żadna tajemnica!

Tomasz Szczepanik kończy z muzyką na rzecz aktorstwa? Takie pytanie mogło pojawić się w głowie fanów artysty, którzy natrafili na odcinek polskiego serialu z jego udziałem. Za nami emocjonująca, piąta edycja The Voice Senior, w której Tomasz Szczepanik zasiadał na fotelu jurora. Jego udział w programie był szeroko komentowany, a wierne fanki zachwycały się postawą artysty względem uczestników i oczywiście urodą. Do finału show Szczepanik doprowadził Romana Wojciechowskiego, jednak to uczestniczka z drużyny Haliny Frąckowiak, wygrała tę edycję programu. Okazuje się, że nie samą muzyką i The Voice Senior żyje lider zespołu Pectus. Artysta rzucił się w wir pracy i nie tylko koncertował, ale także pojawił się na planie znanego, polskiego serialu i wcielił się w aktora!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej. Kalina ma 15 lat. Talent aktorski odziedziczyła po mamie!

Młodsi bracia Tomasza Szczepanika to prawdziwi przystojniacy! To z nimi tworzy zespół Pectus

Tomasz Szczepanik w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

To dopiero zaskoczenie! Tomasz Szczepanik wraz ze swoim zespołem Pectus pojawił się w odcinku znanego, polskiego serialu. Mowa o paradokumencie fabularnym "Lombard. Życie pod zastaw", który emitowany jest na antenie TV Puls od 2017 roku. W obsadzie możemy zobaczyć między innymi Zbigniewa Buczkowskiego, Henryka Gołębiewskiego, Dominikę Skoczylas, czy też Michała Chorosińskiego. W kogo wcielił się Tomasz Szczepanik? Odcinek z zespołem Pectus miał swoją premierę w poniedziałek 26 lutego 2024 roku:

- Lolek i Roman mają mnóstwo pracy, powoduje to sporo stresu. Do miasta przyjeżdża zespół Pectus. Ma zagrać koncert charytatywny. Z busa grupy ktoś kradnie nowe mikrofony. Trafiają one do lombardu. Świadkiem kradzieży była pewna kobieta. Osiemnastoletni Piotrek Grzegorczyk i jego brat, piętnastoletni Michał, mieszkają w domu dziecka. Starszy z chłopców potrafi grać na gitarze, a młodszy z łatwością przyswaja informacje zwłaszcza w dziedzinie chemii. Piotrek niedługo opuści ośrodek. Chciałby zarobić pieniądze w Hiszpanii, a po powrocie przygarnąć brata. Dzieci w sierocińcu terroryzuje wychowanek o ksywce Goryl. Przed wyjazdem Piotra składa mu on pewną propozycję. Jeśli Grzegorczyk chce zapewnić spokój Michałowi, musi ją przemyśleć. Daniel i Kalina umawiają się na randkę. Spotkanie zostaje niestety odsunięte w czasie z powodu nieprzewidzianych okoliczności - czytamy w streszczeniu 715 odcinka, w którym wystąpił zespół Pectus.

Na Instagramie serialu "Lombard. Życie pod zastaw" pojawiło się nagranie, na którym widać kilka sekund wyciętych z odcinka. Widać na nim, jak panowie z grupy Pectus podjechali pod słynny Lombard czarnym Mercedesem, a na ich widok ucieszył się gospodarz, czyli Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski). Z auta wysiedli także inni członkowie grupy Pectus, czyli młodsi bracia Tomasza Szczepanika, a także Michał, który opowiedział zespołowi swoją historię i swojego brata. Powtórkę odcinka "Lombard. Życie pod zastaw", w którym wystąpił Tomasz Szczepanik i zespół Pectus, będzie można obejrzeć w sobotę 2 marca o godzinie 15:00 na antenie TV Puls. Oprócz tego powtórka pojawi się na antenie TV Puls 2 w poniedziałek 11 marca o godzinie 20:00. Tego nie można przegapić!