Tomasz Karolak

i

Autor: WBF

Tomasz Karolak pokazał syna. Ten szczegół sprawia, że wyglądają jak dwie krople wody!

2022-02-17 12:07

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów polskich aktorów. Od wielu lat można go oglądać w wielu serialach i filmach. Choć cieszy się sławą, nie zdradza wiele ze swojego życia prywatnego. Teraz postanowił jednak pochwalić się swoim synem. Czy są do siebie podobni? Jeden szczegół wskazuje, że tak!

Aktor Tomasz Karolak znany jest z wielu polskich seriali i filmów. Niemalże wszyscy Polacy znają go bardzo dobrze. Pomimo wielkiej popularności Tomasz zawsze starał się chronić swoją prywatność i nie pozwalał mediom plotkarskim wchodzić w jego życie. Z tego powodu chronił także wizerunek swojego syna. 16 lutego 2022 zaskoczył swoich fanów, ponieważ postanowił zamieścić na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym widać twarz jego dziecka. To pierwsza taka sytuacja. Pod postem posypały się komentarze. Czy mały Karolak jest podobny do swojego taty? Zdjęcie zamieszczamy niżej. Sami oceńcie!

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Karolak upokorzony jak nigdy?! Show jego zespołu odwołane z powodu braku zainteresowania!

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Tomasz Karolak pokazał syna

Tomasz Karolak pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze swoim synem. Zrobił je podczas pobytu w górach. Nie zabrakło komentarzy od fanów. "Jak dwie krople wody", "mały klonik", "bardzo podobny" -  to tylko niektóre z wielu opinii. Internauci zwrócili uwagę na diastemę, czyli przerwę między zębami. To właśnie ten szczegół miał zadecydować o podobieństwie. Zgadzacie się, że syn Karolaka jest do niego podobny?

Sonda
Uważasz, że syn Tomasza Karolaka jest do niego podobny?
Źródło: Tomasz Karolak pokazał syna. Ten szczegół sprawia, że wyglądają jak dwie krople wody!