Ken z Big Brothera

i

Autor: TRICOLORS/East News

To on zaszalał z Frytką w jacuzzi. Jak dziś wygląda Ken z Big Brothera?

2021-11-17 16:08

Frytka i jej upojne chwile w jacuzzi to bez wątpienia jeden z najbardziej ikonicznych momentów w historii polskich programów telewizyjnych. Aż ciężko uwierzyć, że w przyszłym roku będziemy 'świętować' 20. rocznicę tego pamiętnego incydentu. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się drugi bohater największego skandalu 2002 roku, czyli Ken?

Frytka i Ken w jacuzzi to bez dwóch zdań jedna z najbardziej pamiętnych scen, jakie miały miejsce w polskich reality-shows. Był 2002 rok, a trzecia edycja emitowanego wówczas na antenie TVN programu Big Brother biła rekordy popularności. Miliony widzów codziennie śledziły losy mieszkańców Wielkiego Brata. Choć nie brakowało w niej charyzmatycznych osobowości, to od początku najwięcej emocji wzbudzali Frytka (wtedy Agnieszka Frykowska) oraz Ken (Łukasz Wiewiórski). To właśnie tych dwoje wywołało wielkie poruszenie, oddając się miłosnym uniesieniom w jacuzzi. I choć po latach Maja Frykowska, bo tak dziś nazywa się celebrytka, zapewniała, że nie doszło do niczego więcej, słynna scena na stałe zapisała się na kartach historii polskiej popkultury jako jeden z największych skandali telewizyjnych. Pokłosiem miłosnych uniesień był między innymi głośny i skandaliczny dziś wywiad Wojciecha Cejrowskiego, którego bohaterką była właśnie Frytka. Znacznie mniej uwagi media poświęcały drugiemu bohaterowi 'bąbelkowej afery', czyli Kenowi. Jak dziś wygląda Łukasz Wiewiórski?

Sonda
Czy krytyka, jaka spotkała Frytkę, była przesadzona?

Jak dziś wygląda Ken z Big Brothera?

Frytka i Ken opuścili dom Wielkiego Brata jako para, jednak ich związek szybko się rozpadł. Maja stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, natomiast Ken próbował sił jako model. Potem całkowicie wycofał się z show-biznesu. Dziś, jak można wywnioskować z jego Instagrama, znów zajmuje się pracą w mediach, a dokładniej pracą na planach filmowych. Jednym z projektów, w których powstanie zaangażowany był Łukasz Wiewiórski, jest internetowy serial Ekler. Sprawdźcie, jak dziś wygląda gwiazdor Big Brothera. Nadal zasługuje na miano Kena?

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2
Źródło: To on zaszalał z Frytką w jacuzzi. Jak dziś wygląda Ken z Big Brothera?