Trenerzy The Voice Senior 3

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice Senior 3 - kiedy jest finał i o której godzinie?

2022-02-01 15:55

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Nadchodzi ostatni, finałowy odcinek muzycznego show The Voice Senior 3. Kiedy i o której godzinie jest finał w telewizji? Kto walczy o miano najlepszego głosu w Polsce? To trzeba wiedzieć!

The Voice Senior to uwielbiany program muzyczny przez wiele osób. Od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów przed telewizorami i nie zapowiada się żeby było inaczej. To wszystko dzięki trenerom, którzy dają czadu prosto ze swoich czerwonych foteli, a także dzięki utalentowanym seniorom, którzy na scenie pokazują swój ogromny muzyczny talent, a także to, że wiek to tylko cyferki. Powoli dobiega końca trzecia edycja programu The Voice Senior. Przypomnijmy, że w tej edycji w jurorskim składzie znaleźli się: Maryla Rodowicz, Witold Paszt, Alicja Majewska i Piotr Cugowski. Kiedy dokładnie oglądać finał The Voice Senior 3? Kto znalazł się w gronie finalistów? O tym trzeba wiedzieć!

Trenerzy The Voice Senior szczerze o relacjach między sobą

The Voice Senior 3 - finał

Kiedy ostatni odcinek The Voice Senior 3? Zwycięzcę tej edycji poznamy już w sobotę 5 lutego. Emisja odcinka jak zawsze w TVP2 o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Senior 3 - Larysa Tsoy faworytką! Kiedyś brała udział w innym show

The Voice Senior 3 - finaliści

Kto walczy o zwycięstwo w The Voice  Senior 3? Do wielkiego finału muzycznego show awansowało ośmiu uczestników, po dwóch z każdej drużyny. To oni będą walczyć o nagrodę główną już w sobotę 5 lutego:

  • Grażyna Rutkowska-Kusa i Jerzy Herman (drużyna Piotra Cugowskiego)
  • Ryszard Wagner i Larysa Tsoy (drużyna Maryli Rodowicz)
  • Andrzej Bliński i Iwona Dołowska (drużyna Alicji Majewskiej)
  • Krzysztofa Prusika i kwartet Lepiej późno niż wcale (drużyna Witolda Paszta)
Sonda
The Voice Senior - oglądasz?
Źródło: The Voice Senior 3 - kiedy jest finał i o której godzinie?