Sylwia Grzeszczak

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZESTNIKÓW]

2021-10-09 16:16

The Voice of Poland wystartowało w sobotę 11 września! Wszystko zaczęły Przesłuchania w Ciemno. To właśnie ten etap sprawi, że poznamy uczestników, a także ich drużyny. Następne będą Bitwy, Nokauty, a także występy na żywo! Komu uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces Krystiana Ochmana i wygrać 12. edycję The Voice of Poland? Tego dowiemy się za kilka tygodni!

The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZSTNIKÓW]. Tutaj znajdziecie informacje o tym, kto dołączył do ekipy debiutującej w show trenerki Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka znalazła się w obsadzie rozśpiewanego programu w dwunastej edycji. To ona zasiada na czerwonym fotelu obok Justyny Steczkowskiej, która na trenerskim fotelu pojawia się czwarty raz oraz Marek Piekarczyk, którego do tej pory można było oglądać w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Nie można zapomnieć także o weteranach - Tomsonie i Baronie, którzy również są trenerami w nowej edycji. Czy Sylwia Grzeszczak powtórzy sukces swoich kolegów i koleżanek, a następnie pokieruje osobę ze swojej drużyny prosto do wygranej? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach The Voice of Poland 12. Poniżej znajdziecie listę uczestników, którzy za swoją mentorkę wybrali właśnie piosenkarkę znaną z takich hitów jak Prawda o nas, czy też Tamta dziewczyna.

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZSTNIKÓW]

W drużynie debiutującej trenerki Sylwii Grzeszczak z pewnością będzie się działo! Lista uczestników drużyny Sylwii Grzeszczak, będzie dla Was na bieżąco aktualizowana.

Sonda
The Voice of Poland 12 - JURY. Kto wygra?
Źródło: The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZESTNIKÓW]