Jurorzy The Voice of Poland 12

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - widzowie chcą zmian! Szykuje się nowa rewolucja w show?

2021-10-08 9:47

The Voice of Poland 12 trwa w najlepsze. Przed nami ostatnie Przesłuchania w Ciemno, które odbędą się w sobotę 9 października. Na wszystkich jak zawsze czekają ogromne emocje, jednak w ostatnim czasie coś zaczęło przeszkadzać widzom do tego stopnia, że chcą zmian! Szykuje się nowa rewolucja w show?

The Voice of Poland 12 to kolejna edycja dzięki której widzowie mogą fantastycznie spędzać sobotnie wieczory, natomiast uczestnicy show mają okazję na wielką karierę w branży muzycznej. Program wystartował 11 września 2021 roku, a zwycięzcę i kolejny najlepszy głos w Polsce poznamy już 4 grudnia. Przypomnijmy, że w rolę trenerów wcielają się w tej edycji weterani Tomson i Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, a także debiutująca w tej roli piosenkarka Sylwia Grzeszczak. Choć powoli do końca dobiega etap Przesłuchań w Ciemno, to niektórzy widzowie są nieco oburzeni i chcą zmian! Czy ze względu na ich sprzeciw szykuje się mała rewolucja w show? O co dokładnie chodzi?

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

The Voice of Poland 12 - widzowie chcą zmian

Widzowie chcą zmian w The Voice of Poland! O co dokładnie chodzi? Wielkie oburzenie wywołała w ostatnim czasie blokada, która jest obecna w programie od poprzedniej edycji. Powód? Widzowie uważają, że każdy uczestnik ma prawo do wyboru swojego ulubionego trenera, a w momencie gdy zostanie on zablokowany, jego marzenie może legnąć w gruzach. Cała burza rozpętała się po występie Moniki Wiśniowskiej-Basel, która podczas Przesłuchań w Ciemno wykonała kawałek z repertuaru Aviciiego  - Addicted To You. Dziewczyna odwróciła w programie wszystkie fotele, jednak w trakcie wyboru Sylwia Grzeszczak zablokowała Tomsona i Barona. Jak się jednak okazało blokada, której użyła piosenkarka nic jej nie dała, ponieważ Monika wybrała team Justyny Steczkowskiej. Czy po oburzeniu widzów blokada zniknie z zasad The Voice of Poland? Blokada podkręca emocje i jest elementem rozrywkowym programu, dlatego najprawdopodobniej zostanie w show na dłużej.

Sonda
Czy blokada powinna zniknąć z The Voice of Poland?
Źródło: The Voice of Poland 12 - widzowie chcą zmian! Szykuje się nowa rewolucja w show?