The Voice of Poland

i

Autor: materiały TVP

The Voice of Poland 12 - BITWY. Kiedy i o co w nich chodzi?

2021-10-09 11:42

Na początku września 2021 roku wystartowała dwunasta edycja programu The Voice of Poland. Po raz kolejny na Przesłuchaniach w Ciemno pojawiły się prawdziwe, wokalne perełki, które są gotowe, by podbijać polską scenę muzyczną. Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk do swoich drużyn zaprosili najlepszych, polskich wokalistów. Przed uczestnikami emocjonujący etap bitew. O co w nich chodzi? Sprawdźcie już teraz.

The Voice of Poland 12 - BITWY. Dwunasta edycja The Voice of Poland wystartowała na początku września 2021 roku. W roli prowadzących mamy okazję oglądać Małgorzatę Tomaszewską, Tomasza Kammela, Aleksandra Sikorę oraz Michała Szczygła. W fotelach trenerskich zasiedli z kolei: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. To właśnie oni podczas Przesłuchań w Ciemno wybrali najlepszych wokalistów, którzy mają szansę powtórzyć sukces Sarsy, Natalii Nykiel, Alicji Szemplińskiej, Krystiana Ochmana, Mateusza Ziółko czy też Michała Szczygła. Przed uczestnikami jednak etap Bitew, podczas których zmierzą się z równie utalentowanymi osobami ze swoich drużyn. Na czym polegają Bitwy oraz kiedy będziemy mieli okazję je oglądać?

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

The Voice of Poland 12 - BITWY

Bitwy to drugi etap programu The Voice of Poland, który następuje zaraz po Przesłuchaniach w Ciemno. Każdy z trenerów dzieli swoich podopiecznych z drużyn na duety bądź tria, w których uczestnicy występują później na scenie, prezentując ten sam utwór. Po występie juror wybiera zwycięzcę Bitwy i zaprasza go do kolejnego etapu - Nokautu. Od dziesiątej edycji The Voice of Poland pozostali trenerzy mogą dokonywać kradzieży przegranych uczestników Bitew bez ograniczeń. Jeżeli jednak danego wokalistę przejąć będzie chciał więcej niż jeden trener, to uczestnik wybiera, do której z drużyn dołączy. Pierwsze Bitwy dwunastej edycji The Voice of Poland będzie można obejrzeć już w sobotę 16 października 2021 roku. Kolejne zostaną pokazane 23 oraz 30 października.

Źródło: The Voice of Poland 12 - BITWY. Kiedy i o co w nich chodzi?