The Voice Kids 4

i

Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids 5 pełne zmian. Jurorzy jeszcze nigdy tak ze sobą nie rywalizowali!

2022-02-08 14:52

Premiera kolejnej, piątej już edycji programu The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Widzowie znowu będą mogli obserwować, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe wokalne talenty. Tylko u nas Cleo zdradziła, czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie show. Trenerzy jeszcze nigdy wcześniej tak nie rywalizowali!

The Voice Kids 5 - kiedy kolejna edycja show? To pytanie jest jednym z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę Google w kontekście popularnego show muzycznego, w którym karierę zaczynały takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. Oficjalnie wiadomo już, że pierwszy odcinek nowej serii programu będzie miał swoją premierę w sobotę, 26 lutego. Produkcję tradycyjnie zobaczymy na antenie telewizyjnej Dwójki. Co jednak ciekawe, The Voice 5 będzie mocno różniło się od poprzedników, a to wszystko za sprawą jeszcze większej niż dotychczas rywalizacji między trenerami. Tylko u nas Cleo zdradziła, z czego wynika aż tak silna potrzeba konkurowania ze sobą. Można się było tego spodziewać!

Sonda
The Voice Kids - czy jesteś fanem programu?

Zmiany w The Voice Kids 5

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję rozmawiać z Cleo o tym, co czeka nas w The Voice Kids. Gwiazda, która już po raz czwarty zasiadła na fotelu jurora, zdradziła, że widzowie muszą być przygotowani na silne emocje. Jako że każdy z trenerów ma na swoim koncie po jednym zwycięstwie, rywalizacja o uczestników jest ostrzejsza niż kiedykolwiek.

Ten sezon będzie naprawdę zaskakujący. Tym bardziej, ze zaczęliśmy trochę bardziej rywalizować. Każdy z nas wygrał. Ja byłam pierwsza, potem Dawid, na końcu chłopaki, więc jest remis. Walczymy, ale w taki zabawny sposób - zdradziła artystka.

Czekacie? Pełną wypowiedź Cleo znajdziecie w dostępnym na stronie playerze.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Źródło: The Voice Kids 5 pełne zmian. Jurorzy jeszcze nigdy tak ze sobą nie rywalizowali!